Predajca nových úžitkových vozidiel

AT a.s.

Miesto práce
Dlhá 84, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
máj 2024 resp. dohodou
850 - 3 000 EUR/mesiaczákladná mzda + zaujímavá provízia z predaných vozidiel, resp. podľa dohody v rámci pracovného pohovoru v závislosti od pracovných skúseností kandidáta - upresníme v rámci pracovného pohovoru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • kontakt a komunikácia s potenciálnymi zákazníkmi prostredníctvom osobných rozhovorov, telefónu, emailu a chatu
  • aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov, práca s CRM
  • analýza potrieb zákazníka, prezentácia produktu, vytváranie cenových ponúk, vyjednávanie o cene, ponuky financovania
  • zodpovednosť za plnenie plánu predaja
  • administratíva spojená s predajom vozidiel
  • zodpovednosť za správnosť a úplnosť dokladov týkajúcich sa predaja, zápis údajov do systémov predaja
  • plnenie štandardov výrobcu vyžadovaných pri práci predajcu

- práca v úspešnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou a v mladom kolektíve
- moderné pracovné prostredie, priateľská atmosféra
- práca s vynikajúcim produktom pre dynamicky rastúcu značku
- motivujúce ohodnotenie podľa výkonu
- možnosť ďalšieho vzdelávania a profesijného rastu
- zamestnanecký program
- vernostný bonus pri dosiahnutí pracovného jubilea

Životopisy zasielajte mailom na uvedenú adresu [email protected]. K životopisu prosím priložiť fotografiu. Žiadame uchádzačov, ktorí nespĺňajú naše požiadavky, aby nám životopisy NEZASIELALI .

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel - služby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

prax v oblasti predaja vozidiel alebo leasingu/poistenia

Počet rokov praxe

2

Očakávame od Vás, že:
- ste pripravený poskytnúť nadpriemerný výkon a dosiahnuť tak nadpriemerný výsledok, ktorý sa odrazí na Vašej mzde
- dokážete pracovať samostatne a zodpovedne
- ako člen tímu podporujete vzájomnú spoluprácu a férové vzťahy
- prax v predaji vozidiel aspoň 2 roky
- základné technické vedomosti
- prehľad o aktuálnej ponuke a situácii na automobilovom trhu
- orientácia na výsledok
- komunikatívnosť, profesionálne a príjemné vystupovanie voči zákazníkom aj klientom

Spoločnosť AT a.s. pôsobí na trhu automobilového priemyslu už 30 rokov. Je zastúpením predajno-servisnej siete pre značky TOYOTA, LEXUS a IVECO v Žiline. Pre každú značku a činnosť kladieme dôraz na kvalitu ponúkaných služieb a spokojnosť zákazníka. Rovnaký dôraz kladieme pri výbere kandidátov do nášho tímu . Ak ste presvedčený, že ste to práve vy, koho hľadáme, pošlite nám svoj životopis.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomáš Polgár
Tel.: +421417065601
E-mail: poslať životopis
ID: 4809667  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac