Prijímací technik (servisný poradca) osobných vozidiel, technik pre poistné udalosti

AT a.s.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
01.04.2024 resp. podľa dohody
1 400 - 2 500 EUR/mesiacHrubá mzda sa delí na základnú zložku + výkonovú zložku (motivačná v závislosti od objemu predaja a dosiahnutých výsledkov) - bližšie informácie o odmeňovacom systéme poskytneme pri pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovať najvyššiu úroveň zákazníckeho servisu s cieľom budovať lojalitu zákazníkov servisu osobných vozidiel

- kontakt a komunikácia so zákazníkom prostredníctvom osobných rozhovorov, telefónu, emailu pred aj počas priebehu opravy

- poskytovanie služieb zákazníkom vrátane poradenských služieb, analýza potrieb zákazníka, tvorba servisných zákaziek

- príjem a výdaj motorových vozidiel zo servisu, riadenie tímu mechanikov

- vytváranie cenových kalkulácií

- koordinácia realizácie opravy, fakturácia zákaziek

- veľkou výhodou skúsenosť so zabezpečením agendy poistných udalostí, samoobhliadky pre poisťovne

- práca v úspešnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou a v mladom kolektíve

- príjemné pracovné prostredie, práca s moderným produktom pre perspektívnu značku

- motivujúce ohodnotenie podľa výkonu

- možnosť ďalšieho vzdelávania a profesijného rastu, veľká podpora priameho vedenia

Životopisy zasielajte mailom na uvedenú adresu [email protected]. K životopisu prosím priložiť fotografiu. Žiadame uchádzačov, ktorí nespĺňajú naše požiadavky, aby nám životopisy NEZASIELALI .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, automobilový priemysel - služby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Fakturácia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

2

Očakávame od Vás, že:

- ste pripravený poskytnúť nadpriemerný výkon a dosiahnuť tak nadpriemerný výsledok, ktorý sa odrazí na Vašej mzde

- dokážete pracovať samostatne a zodpovedne, ako člen tímu podporujete vzájomnú spoluprácu a férové vzťahy

- prax v oblasti servisu vozidiel aspoň 2 roky, základné technické vedomosti

- výborné komunikačné zručnosti, orientácia na výsledok

- komunikatívnosť, profesionálne a príjemné vystupovanie voči zákazníkom

- skúsenosti s riešením problematiky poistných udalostí je výhodou

Spoločnosť AT a.s. pôsobí na trhu automobilového priemyslu už 30 rokov. Je zastúpením predajno-servisnej siete pre značky TOYOTA, LEXUS a IVECO v Žiline. Pre každú značku a činnosť kladieme dôraz na kvalitu ponúkaných služieb a spokojnosť zákazníka. Rovnaký dôraz kladieme pri výbere kandidátov do nášho tímu . Ak ste presvedčený, že ste to práve vy, koho hľadáme, pošlite nám svoj životopis.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4745291  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac