Predajca úžitkových vozidiel Iveco

AT a.s.

Miesto práce
AT, a.s., Dlhá, Žilina
Základná mesačná mzda 800,- € + pohyblivá zložka mzdy podľa zmluvne zadefinovaných kritérii

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaším cieľom bude rozvíjať a podporovať image značky, poskytovať najvyššiu úroveň zákazníckého servisu s cieľom budovať lojalitu našich zákazníkov.
Kľúčové zodpovednosti:
- realizácia predaja vozidiel ťažkej rady, vykonávanie administratívnych činností a vedenie obchodnej agendy spojenej s predajom automobilu,
- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov,
- vedenie obchodného rozhovoru, zisťovanie potrieb zákazníkov, vykonávanie prezentácie nových automobilov,
- dobrá znalosť produktu s cielom optimálne a vhodne poradiť zákazníkovi,
- zisťovanie spokojnosti zákazníkov po predaji automobilu, práca s informačným systémom pre riadenie vzťahu so zákazníkmi,
- zodpovednosť za splnenie plánu predaja automobilov

- práca v úspešnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou a v mladom kolektíve,
- zaujímavá a náročná práca v kontakte s ľuďmi,
- priamy kontakt s modernou technikou a produktom,
- možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu (systém produktových školení, tréningy obchodných zručností)
- motivujúce finančné ohodnotenie (provízie),
- široký vzdelávací program - možnosť postupného rastu,
- skúsený kolektív, príjemné prostredie,
- zamestnanecké zľavy pri kúpe vozidla a dielov

Svoje životopisy s fotografiou a súhlasom so spracovaním Vašich osobných údajov posielajte mailom na: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- ukončená SŠ/VŠ,
- vodičský preukaz skup. B,
- prax v oblasti predaja vozidiel alebo leasingu/poistenia,
- základné technické vedomosti,
- prehľad o aktuálnej ponuke na automobilovom trhu,
- výborné komunikačné zručnosti

Spoločnosť AT a.s. pôsobí na trhu automobilového priemyslu už 30 rokov. Je zastúpením predajno-servisnej siete pre značky TOYOTA, LEXUS a IVECO v Žiline. Pre každú značku a činnosť kladieme dôraz na kvalitu ponúkaných služieb a spokojnosť zákazníka. Rovnaký dôraz kladieme pri výbere kandidátov do nášho tímu . Ak ste presvedčený, že ste to práve vy, koho hľadáme, pošlite nám svoj životopis.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3604725  Dátum zverejnenia: 15.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mesačná mzda 800,- € + pohyblivá zložka mzdy podľa zmluvne zadefinovaných kritérii