Personálny konzultant - Senior

AT personalistika s.r.o.

Hronského, Vranov nad Topľou, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihneď
900 - 1 600 EUR/mesiac- minimálne garantovaná fixná zložka mzdy + variabilná zložka mzdy (v závislosti od osobného výkonu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si šikovný, cieľavedomý, máš pozitívny vzťah k práci a si schopný samostatne aj tímovo pracovať, môžeš rozšíriť náš mladý dynamický pracovný tím.

Tvojou náplňou práce bude:
- výber a zaraďovanie vhodných záujemcov o prácu podľa aktuálnej potreby a požiadaviek zahraničných klientov
- príjem nových objednávok a registrácia zahraničných klientov - záujemcov o opatrovateľské služby
- prezentácia aktuálnych ponúk opatrovateľskej činnosti záujemcom o opatrovanie
- zabezpečenie včasného nástupu záujemcov na výkon opatrovateľskej činnosti v domácnostiach zahraničných klientov
- osobná poradenská činnosť pre opatrovateľský personál
- aktívna komunikácia so zahraničnými klientmi a následné riešenie požiadaviek tak zo strany zahraničného klienta ako aj zo strany opatrovateľského personálu
- komunikácia s rakúskymi inštitúciami (sociálna poisťovňa, finančný úrad, hospodárska komora a iné)
- pravidelný týždenný reporting nadriadenému pracovníkovi
- práca s interným softvérom spoločnosti
- ďalšie pracovné činnosti podľa potrieb zamestnávateľa

- práca v mladej, dynamicky sa rozvíjajúcej personálnej spoločnosti
- možnosť profesného a kariérneho rastu
- motivačné finančné benefity
- výkonnostné odmeny po ukončení skúšobnej doby a dosiahnutí stanovených cieľov
- 13. plat po odpracovaní 12. kalendárnych mesiacov
- možnosť ďalšieho vzdelávania v rámci práce s počítačom a internetom
- využívanie nemeckého jazyka na dennej báze
- možnosť dovzdelávania sa cudzích jazykov
- mobilný telefón

Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálna spoločnosť
Obchodná spoločnosť
Prevádzkovateľ portálu www.fermeria.sk, www.fermeria.cz

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť nemeckého jazyka podmienkou, znalosť iných cudzích jazykov výhodou
- ochota zdokonaľovať sa v cudzom jazyku
- výborné komunikačné, organizačné a prezentačné schopnosti
- vysoké pracovné nasadenie
- schopnosť tímovej práce
- profesionálne a kultivované vystupovanie
- samostatnosť a zodpovednosť
- odolnosť voči stresu
- znalosť práce s PC
- vodičský preukaz skupiny "B" (nie je podmienkou)

Obchodná a personálna spoločnosť zabezpečujúca výkon opatrovateľskej činnosti v Rakúsku. Prevádzkovateľ webových portálov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4496872  Dátum zverejnenia: 9.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac