Logo AT Europe s. r. o.

Administratívny pracovník / manažér showroomu a e-shopu

AT Europe s. r. o.

Miesto práce
Stará Vajnorská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.4.2021
Mzdové podmienky (brutto)
Od 890 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobrý deň,
Naša spoločnosť AT-Europe sa zaoberá predajom a distribúciou podláh a príslušenstva na inštaláciu. Momentálne hľadáme novú posilu do tímu, ktorá by sa starala o plynulý chod showroomu v Bratislave, spracovávala objednávky z nášho e-shope www.at-obklad.sk a komunikovala so zákazníkmi a dodávateľmi.

Medzi ďalšiu pracovnú náplň patrí:
- jednoduché administratívne práce
- telefonická a emailová komunikácia
- nahadzovanie produktov na eshop a úprava už existujúcich produktov (skúsenosti s podobnou prácou nie sú nutné, avšak vítané - všetko potrebné zaučíme)
-príprava FB a IG postov, tvorba článkov (podľa dohody)

Požiadavky na uchádzačov:
Nevyhnutná je angličtina B1-B2, nakoľko majiteľ nehovorí po slovensky.
Nemčina vítaná.
Word a excel na používateľskej úrovni.
Cit pre detail.
Výborná gramatika.
Komunikatívnosť.
Príjemné vystupovanie.

Pracovný čas:
Po-Pia 9:00-17:00 - práca sa vykonáva v showroome, ktorý je spojený s kanceláriou

We are sellers of floors and installation accessories. We are currently looking for a new addition to the team, which would take care of the smooth running of the showroom in Bratislava, process orders from our e-shop www.at-obklad.sk and communicate with customers and suppliers.