Skladník - predajca

ASUAN a.s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
720 - 1 100 EUR/mesiacZáklad + odmeny za produkciu + iné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme pracovné miesto v sklade so stavebným materiálom (vodovody, kanalizácia, odvodnenie a iný stavebný materiál).
Vašou úlohou bude:
- príjem a výdaj tovaru (cez terminály);
- fyzická manipulácia s tovarom, označovanie tovaru;
- práca s VZV;
- vývoz tovaru pre zákazníkov v regióne Košického a Prešovského kraja;
- komunikácia so zákazníkom, odborné poradenstvo;
- práca s PC v informačnom firemnom systéme;

Získajte výhody a bonusy:
- výborný pracovný tím, kvalitné pracovné prostredie;
- priama podpora pri zvyšovaní odbornosti, zručností a kariérnom raste;
- motivačný systém finančných aj nefinančných bonusov;
- relaxačné pobyty s rodinou hradené spoločnosťou;
- 13. a 14. mzda vo forme odmien vo výške podľa plnenia hospodárskeho plánu spoločnosti a počtu odpracovaných mesiacov;
- pravidelná valorizácia miezd;
- príspevok na dovolenku;
- adaptačný proces, kvalifikácia a postupné preberanie postu;
- zázemie spoločnosti, ktorá si roky buduje svoje meno a dobré vzťahy s partnermi, vo svojej oblasti a regióne je dobre etablovaná.

Viac detailov sa dozviete na osobnom pohovore.

Hľadáme kandidáta, ktorý už v minulosti dosiahol výborne výsledky na podobnej pozícii a vie sa nimi preukázať, má chuť a ochotu cieľavedome pracovať, a stať sa súčasťou nášho tímu.

Pokiaľ sme Vás oslovili touto pracovnou príležitosťou a máte vážny záujem byť zaradený/á do výberového konania, zašlite nám Vašu žiadosť spolu so životopisom a krátkym motivačným listom. Akceptujeme predovšetkým odpovede e-mailom. Odpovieme prednostne uchádzačom, ktorí spĺňajú naše požiadavky špecifikované v inzeráte.
Ďakujeme za porozumenie.
UPOZORNENIE:
Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje súhlas spoločnosti ASUAN a.s. so
spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle Zák. č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Fakturácia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

logistika, stavebníctvo

Počet rokov praxe

3

Požadujeme:
- vyhovujúci zdravotný stav pre tento druh práce;
- VP: B,C
- čistý výpis z RT
- prax na VZV, resp. platný preukaz na VZV VÝHODOU;
- ochotu neustále zlepšovať svoje zručnosti a vedomosti;
- schopnosť tímovej spolupráce, ochotu a záujem pomáhať;
- schopnosť riešiť problémy a predchádzať im;
- overiteľné REFERENCIE – PODMIENKOU;
- pracovné skúsenosti v odbore veľkou VÝHODOU.

Obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchodný predaj.
Spoločnosť ASUAN a.s. zastupuje niekoľkých zahraničných výrobcov na Slovensku.
Hlavné zameranie spoločnosti na produkty: vodovody, kanalizácie, odvodňovacie systemy.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3970367  Dátum zverejnenia: 25.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 720 EUR/mesiac