Špecialista odbytu

ASUAN a.s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
660 + fin. ohodnotenie za produkciu + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia, ktorú obsadzujeme je vhodná pre samostatnú osobu - kandidáta/ kandidátku, ochotnú realizovať sa v administratíve. Máte už niečo za sebou a hľadáte stabilnú pozíciu, dôležitú pre úspešné fungovanie skladového hospodárstva spoločnosti? Vašou úlohou bude:
- skladové hospodárstvo - vystavovanie odbytových dokladov;
- kompletizovanie dokumentácie, resp. podkladov pre fakturáciu, vystavovanie faktúr;
- kontrola a sledovanie pohľadávok, upomienkovanie;
- práca s registračnou pokladnicou;
- príjem hotovostných platieb, vystavovanie dokladov;
- občasné spracovanie cenových ponúk - podľa podkladov;
- e-mailová a telefonická komunikácia so zákazníkmi.

- Výborný pracovný tím, kvalitné pracovné prostredie;
- Priama podpora pri zvyšovaní odbornosti, zručností, podpora ambície kariérneho rastu;
- Štandardné pracovné nástroje sú samozrejmosťou;
- Motivačný systém finančných aj nefinančných bonusov;
- Relaxačné pobyty s rodinou hradené spoločnosťou;
- Garantovanu 13. a 14. mzdu vo forme odmien vo výške podľa hospodarského výsledku spoločnosti a počtu odpracovaných mesiacov;
- Pravidelná valorizácia miezd;
- Riadený adaptačný proces, kvalifikácia a postupné preberanie postu;
- Zázemie spoločnosti, ktorá si roky buduje svoje meno a dobré vzťahy s partnermi, vo svojej oblasti a regióne je dobre etablovaná.

Viac detailov sa dozviete na osobnom pohovore.

Hľadáme kandidáta/ku, ktorá už v minulosti dosiahla dobré výsledky na podobnej pozícii a vie sa nimi preukázať, má chuť a ochotu cieľavedome pracovať, a stať sa súčasťou nášho tímu.

Pokiaľ sme Vás oslovili touto pracovnou príležitosťou a máte vážny záujem byť zaradený/á do výberového konania, zašlite nám Vašu žiadosť spolu so životopisom a krátkym motivačným listom. Akceptujeme predovšetkým odpovede e-mailom. Odpovieme prednostne uchádzačom, ktorí spĺňajú naše požiadavky špecifikované v inzeráte.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

administratíva, logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Ochota neustále sa rozvíjať a zlepšovať svoje zručnosti a vedomosti;
- Schopnosť prekonávať prekážky, sebadisciplína a vytrvalosť;
- Overiteľné REFERENCIE – podmienkou;
- Administratívne, ekonomické a PC zručnosti potrebné pre skladové hospodárstvo a distribúciu;
- Vzdelanie, skúsenosti a prehľad v oblasti stavebníctva VÝHODOU.

Obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchodný predaj.
Spoločnosť ASUAN a.s. zastupuje niekoľkých zahraničných výrobcov na Slovensku.
Hlavné zameranie spoločnosti na produkty: vodovody, kanalizácie, odvodňovacie systemy.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3383765  Dátum zverejnenia: 14.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 660 + fin. ohodnotenie za produkciu + odmeny