Poradíme Vám?
Nově zrekonstruovaný Zámek Ratměřice hotel & resort****, který se rychle zařadil mezi špičku segmentu luxusních zámeckých hotelů a dále rozšiřuje kvalitu svých služeb v hotelnictví a gastronomii, hledá nového kolegu na doplnění našeho týmu.

Servírka / číšník

ASTRON hotels, s.r.o.

Místo práce
Ratměřice
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 35 000 Kč/měsíc

Zámek Ratměřice hotel & resort****, který patří mezi špičku segmentu luxusních zámeckých hotelů v ČR a dále rozšiřuje kvalitu svých služeb v hotelnictví a gastronomii, hledá pozitivně naladěnou a dynamickou kolegyni, nebo kolegu na pozici:

SERVÍRKA / ČÍŠNÍK

Náplň práce:
  • obsluha a aktivní komunikace s hosty
  • přítomnost a spolupráce u výběru našich produktů a výrobků
  • servis jídla a pití, debaras
  • práce s pokladnou
  • příprava restaurace před a po provozu
  • udržování čistoty a systému svěřených prostor

Požadujeme:
  • pozitivní osobnost plnou energie
  • vyučení v oboru není podmínkou
  • zkušenosti z restaurace jsou výhodou
  • pečlivost, svědomitost, komunikativnost, pokoru, upřímnost a lidskost
  • smysl pro čistotu a pořádek
  • chuť učit se

Nabízíme:
  • pracovní smlouvu na plný úvazek, ale i brigádně
  • práci i v případě „lockdownu“
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost ubytování, od roku i stálé
  • skvělou zkušenost v top gastronomickém provozu
  • vzdělávání a degustace produktů
  • možnost školení přímo u našich dodavatelů i v zahraničí
  • mladý kolektiv milých a pohodových lidí, který si rád navzájem pomáhá
  • příjemné, kreativní prostředí
  • účast na akcích pro zaměstnance (sportovní, kulturní, aj.)
  • zaměstnanecké slevy a výhody

  • nástupní mzda dle domluvy a dohody

V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte s Vaším CV a fotografií pod odpovědním tlačítkem "odpovědět"

Ratměřice 1, 257 03, okr. Benešov

ID: 4162375  Dátum zverejnenia: 15.9.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc