Autorizovany statik ocelovych konstrukci

Astron Buildings s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co je náplní této práce?

  • Statický návrh nosné konstrukce ocelových hal včetně detailů
  • Příprava výkresové dokumentace pro odsouhlasení se zákazníkem

Co byste měl/a jako vhodný kandidát splňovat?

  • Ukončené VŠ vzdělání – Stavební fakulta
  • Praxe v oboru návrhů ocelových konstrukcí výhodou
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Profesní perspektivu v zázemí silné mezinárodní firmy
  • Odborné zaškolení od zkušených kolegů
  • Uplatnění cizích jazyků a možnost jejich zdokonalení
  • Motivující platové ohodnocení
  • Dovolená navíc
  • Možnost profesního vzdělávání
  • Dotované závodní stravování, stravenky
  • Nástup dle dohody

Místo pracoviště: Kojetínská 3228, Přerov, Přerov I-Město

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 3446977  Dátum zverejnenia: 12.7.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.