Hotelová F&B/GASTRO posádka luxusných výletných lodí spol. SEABOURN

Astral Limited sp z o o

Veľká Británia, Zahraničie - ostatné, USA (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
podľa termínov lodiara
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 3 200 EUR/mesiacMzda podľa praxe a zaradenia na konkrétnu pozíciu. Junior Waiter začína na 1600 ! Waiter 2350 Senior Waiter 2600 Ass. Maitre D´ 3200 + ročný increase podľa performance 3-5% Úplný mzdový poriadok s benefitmi a ostatnými detailami zasielame na vyžiadanie zaregistrovaným uchádzačom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kto už skúsil či len niečo počul o záoceánských luxusných výletných lodiach vie, že lode spoločnosti SEABOURN patria k tomu najvyššiemu štandardu. Preto nebudeme lákať sloganmi ako "spoznaj svet" a pod., pretože ten určite spoznáš, ale skôr apelovať na Tvoju ODBORNOSŤ.

Tak ak máš predošlé skúsenosti s vyšším štandardom servisu (4-5*, alebo iné lode) na pozíciách v obsluhe, za barom či s vínom (ale aj napr v. kajutovom servise HSKP, či nebodaj v kuchyni) tak práve Teba pozývame na VÝBEROVÉ KONANIE priamo so zástupcami spoločnosti SEABOURN dňa 24.02.2024 v Bratislave.

Pre Tvoju účasť na pohovore stačí nám len zaslať svoje CV a krátky motivačný list s informáciou, o akú pozíciu sa chceš/budeš na pohovore uchádzať.

Všetky detaily o práci nájdeš na stránkach našej spoločnosti: www.astrallimited.pl , prípadne na stránke lodiara www.seabourn.com/careers, resp. obdržíš na vyžiadanie z našej agentúry, alebo cez nášho spolupracovníka na SVK.

Kontrakty 4 on/2 off, čiže 4 mesiace pracuješ, 2 mesiace máš voľno. U niektorých pozícií z dôvodu zaškolenia môže byť prvý kontrakt 6 mes.
Atraktívne odmeňovanie podľa zaradenia /odbornosti. Platové tabuľky na vyžiadanie.
Letenky, ubytovanie, tréning, uniformy, ročné zhodnocovanie platov a mnoho ďalších na ťarchu lodiara.

US Seam. víza na základe zmluvy , STCW certifikát (námorné školenie cez Min.dop. / agentúru), lekárska prehliadka u Norwegian authorized doctor zabezpečí agentúra, hradí klient, lodná spoločnosť prepláca pri splnení podmienok.

Výberové konanie prebehne v Crowne Plaza Hotel Bratislava dňa 24.02.2024 - sobota. Účasť na pohovore možná len po predošlej mailovej registrácii v agentúre, príp. cez nášho spolupracovníka na Slovensku (p.Bursík)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hospitality, nieje však podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Keďže Seabourn, prax na konkrétnej pozícii je požadovaná

Počet rokov praxe

1

Spoločnosť SEABOURN je vyhľadávaná tou najnáročnejšou klientelou, preto aj Tvoje profesionálne vystupovanie, komunikácia a štýl by mali korešpondovať s týmto vysokým štandardom.
Dobrá hovorová angličtina je podmienkou účasti na pohovore a bude overená testom Merlin po/pri pohovore (na náklady lodiara).
Dobrý zdravotný stav potrebný, lekárska prehliadka pred nástupom podmienkou.

Recruiting company focused on Cruise Ships and River Ships employment for more than 25 years of experience. National license: No.NIP: 5871299364, Certyfikat WUP: 16543 and official contracts with many cruiseline companies.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4755546  Dátum zverejnenia: 6.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac