IT Projektový manažér

Aston ITM, s.r.o.

Aston ITM, spol. s r.o., Račianska, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 2 200 EUR/mesiacMzda je kalkulovaná na TPP. Finálna výška mzdy závisí od tvojich skúseností. Možná práca aj na živnosť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si skúsený IT projektový manažér a hľadáš novú výzvu vo svojej kariére, pozývame ťa do nášho tímu.

Budeš riadiť IT projekty webových riešení pre utilitný sektor. Primárnym obsahom dodávok je digitalizácia sales a care procesov, kde používateľmi sú koncoví zákazníci Objednávateľa.

Náplň práce:
- Plánovanie, riadenie a koordinovanie IT projektov.
- Zodpovedanie za dodržiavanie schválených termínov a rozpočtu.
- Tvorba cenových ponúk na zmenové požiadavky objednávateľom.
- Vedenie rokovaní s objednávateľmi o stave projektov.
- Vypracovávanie reportov o stave projektu.
- Pravidelná komunikácia s tímom a klientami spoločnosti.

- slobodná firma, ktorá funguje ako komunita
- pravidelné firemné raňajky, kde si otvorene zdielame všetky informácie
- pípa s pivkom z kvalitných remeselných pivovarov a pákový kávovar
- podpora interných StartUp-ov a inovátorov
- hackatony a prototypovanie inhouse
- angličtina pre tých, čo ju ocenia a chcú sa zlepšiť
- interné workshopy, prístupy ku kurzom a podpora kvalitných rozvojových aktivít
- teambuildingy
- možnosť pracovať z domu aj z kancelárie
- príspevok do 3.piliera
- referral bonus
- gallup konzultácie
- v Astone nám záleží aj na duševnom zdraví našich zamestnancov, preto je tu možnosť využívať online terapie.

Ak Ťa naša pozícia oslovila a myslíš, že hľadáme práve Teba, určite nám pošli svoje CV. Už teraz sa tešíme na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Jira - Pokročilý
Confluence - Pokročilý
Scrum metodika - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

IT projektový manažér

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti s riadením IT projektov a ich následnou prevádzkou min. 2 roky
- znalosť metodiky projektového riadenia (cerifikáty sú výhodou)
- skúsenosti v agilnom tíme (využívame Scrum)
- ochota robiť zápisy z meetingov (rozhodnutia, úlohy, informácie)
- analytické schopnosti a zručnosti pri riešení problémov
- dobrý time manažment
- prezentačné schopnosti
- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni (do budúcna by sme očakávali, že budeš riadiť aj zahraničný projekt)

Na princípoch otvorenej firmy spájame ľudí, ktorých baví tvoriť a nielen robiť. Na trhu sme už viac ako 27 rokov. Vieme, ako vyvíjať a prevádzkovať rýchlo sa vyvíjajúce webové aplikácie v náročnom firemnom prostredí, v ktorom sa kladie veľký dôraz na časté a rýchle zmeny. Spoľahlivosť a bezpečnosť je pre našich klientov kľúčová.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Miznerova
E-mail: poslať životopis
ID: 4637922  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac