Pomocný kuchár

ASTIP s.r.o.

Miesto práce
Karlova Ves, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000€ ( v čistom )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomoc pri príprave všetkých ponúkaných jedál (hlavné jedlá, polievky, šaláty, dressingy, oblohy).

Zamestnanecká strava, možnosť ubytovania

Príjmeme pomocného kuchára/kuchárku do reštaurácie v Bratislave , Karlová Ves-Dlhé diely do TPP.. Robíme dlhý krátky týždeň. Ostatné info osobne alebo na tel. č. 0948191905.. Nástup ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Naša reštaurácia má cca 100 miest na sedenie. Pozostáva z dvoch miestností, z ktorých je jedna fajčiarska a druhá nefajčiarská. Vonkajšiu časť reštaurácie tvorí priestranná terasa, ktorá ponúka cca 100 miest na sedenie.

Otváracia doba: nedela - streda od 11:00 hod. do 23:00 hod. a štvrtok - sobota od 11:00 hod. do 22:00 hod.

Pripravili sme pre Vás chutné pizze, špeciality talianskej a domácej gastronómie, čapované pivo, kvalitné vína domácej produkcie, príjemná a priateľská obsluha, pekné prostredie, široký výber nápojov a to všetko za slušné ceny. Ďalšou skupinou obľúbených jedál v našej pizzerii sú grilované jedlá - kuracie krídelká a bravčové rebierka. Denné obedové menu ponúkame od 11:00 hod. - do 14:00 hod. za 4,40 €. Možnosť usporiadania školení, svadieb, osláv, firemných večierkov a pod.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3422558  Dátum zverejnenia: 16.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000€ ( v čistom )