Čašníčka

AST Odenwald, a. s.

Miesto práce
Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.10.2018
Mzdové podmienky (brutto)
700 Eur + mimoriadne odmeny + jazykový príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čašníčka - obsluhovanie zákazníkov v reštaurácii a komunikácia s nimi, prestieranie stolov, komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov), prijímanie objednávok od zákazníkov, ich vybavovanie a vyúčtovanie, riešenie reklamácii a sťažností zákazníkov, kontrolovanie stavu gastronomického zariadenia, udržiavanie poriadku a čistoty, evidovanie rezervácií a objednávok a pod.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

prax v obore je vítaná, príjemné vystupovanie voči klientom, schopnosť pracovať v kolektíve, nekonfliktná povaha, samostatnosť pri riešení problémov, flexibilita, iniciatívnosť pri vykonávaní pracovných úloh

prenájom nebytových priestorov, prevádzkovanie hotela a reštaurácie, správa budov

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3347429  Dátum zverejnenia: 24.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 Eur + mimoriadne odmeny + jazykový príplatok