Asistent stavbyvedúceho (HSV, PSV, zateplovanie) - junior/senior

ASSYX, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1200 - 1700 eur v závislosti od dĺžky praxe a skúseností + ďalšie odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívna pomoc/podpora stavbyvedúcemu
- sledovanie harmonogramu výstavby za zverené časti stavby
- zabezpečenie pripravenosti pre nástup subdodávateľov
- koordinácia a riadenie zverených subdodávateľov
- príprava, koordinácia a realizácia vlastných výkonov
- zabezpečenie a udržiavanie BOZP stavby,
- plánovanie a kontrola zverených subdodávateľov
- spracovanie podkladov pre fakturáciu
- spracovanie podkladov pre vypracovanie zmenových listov na mesačnej báze
- kontrola kvality, termínov a výkonov(súpisov) subdodávateľov
- odovzdanie a prevzatie diela od zverených subdodávateľov
- evidencia výkonov, strojov, materiálu
- vedenie pokladne

Pozícia asistentov je náplňou práce rovnaká, líší sa len zameraním na HSV, PSV alebo zateplovanie. Do predmetu správy, prosím, uveďte zameranie, o ktoré sa uchádzate (HSV/PSV/zateplovanie). Na danú pozíciu sú predchádzajúce skúsenosti podmienkou.

- motivačné finančné ohodnotenie
- osobné ohodnotenie podľa dĺžky praxe a doterajších skúseností
- ďalšie finančné benefity na základe úspešnosti na projekte
- stravné lístky a diéty podľa miesta výkonu práce
- ubytovanie
- podpora ďalšieho vzdelávania a odborného rastu
- príplatky na rôzne životné udalosti (napr. svadba, pohreb, ...)

Ak Vás ponuka zaujala, prosím zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku na uvedenú e-mailovú adresu s uvedením pozície, o ktorú sa uchádzate. Kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

- predchádzajúca skúsenosť na obdobnej pozícii výhodou
- samostatnosť
- zodpovednosť
- flexibilita
- komunikatívnosť

Stavebná spoločnosť - realizácia stavieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3451460  Dátum zverejnenia: 17.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1700 eur v závislosti od dĺžky praxe a skúseností + ďalšie odmeny