Logo ASSET FACTORY s. r. o.

UNIQA - z obchodníka na manažéra za 5 mesiacov

ASSET FACTORY s. r. o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohodou
2 500 EUR/mesiacHorná hranica príjmu nie je stanovená. Nadštandardné provízie, produkčné bonusy, superprovízie a bonusy za nárast kmeňa.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Z obchodníka na lídra v priebehu 5 mesiacov - Pripojte sa k nášmu projektu manažérskeho rozvoja v UNIQA.

Vaša náplň práce:
-Vzdelávanie sa
-Rozvoj vlastných obchodných zručností
-Stretnutia s vlastnými klientami (osobne alebo online)
-Spolupráca s oblastným a agentúrnym riaditeľom, trénermi a ďalšími kolegami (adaptácia nováčikov, tréningy, porady a pod.)
-Riadenie, podpora a rozvoj vlastného obchodného tímu (adaptácia nováčikov, tréningy, porady, supervízoring a pod.)
-Nábor a správna adaptácia nových členov obchodného tímu
-Konzultácia obchodných prípadov s členmi obchodného tímu
-Rozvoj manažérskych zručností
-Rozvoj podnikateľských zručností

Čo od Vás očakávame:
-Partnerský prístup
-Transparentná komunikácia
-Chuť budovať obchodný tím a napredovať (skúsenosť výhodou)
-Samostatnosť, zodpovednosť, proaktívny prístup k práci
-Zúčastňovanie sa centrálne riadených kampaniach
-Pozitívny a blízky vzťah k obchodnému prostrediu a oblasti financií
-Úspešne absolvované skúšky NBS
-Čistý register trestov
-Dokončené stredoškolské vzdelanie s maturitou (minimálne)

-flexibilný pracovný čas
-pet-friendly office
-dovolenka nad rámec Zákonníka práce
-Skvelý adaptačný program pre jednoduchší rozjazd Vás a Vášho tímu
-Bezplatné vzdelávanie, zoznámime Vás so spoločnosťou, našimi produktami, naučíme Vás komunikovať s klientom, viesť predajný a výberový rozhovor
-Nadštandardná finančná podpora pre každého člena obchodného tímu na 24 mesiacov
-Nadštandardné provízie, produkčné bonusy, superprovízie a bonusy za nárast kmeňa
-Účasť na motivačných akciách a súťažiach
-Možnosť sprostredkovať produkty naprieč finančným trhom (poistenie, investície, dôchodky, hypotekárne a spotrebiteľské úvery)
-Možnosť kariérneho rastu
-Vlastná generálna agentúra - pobočka
-Podpora pri budovaní a propagácii Vášho mena
-Zdieľanie kontaktov na aktuálnych aj potenciálnych klientov na klientskych kampaniach
-Využívanie potenciálu externého call centra
-Držanie kroku s modernou dobou prostredníctvom CRM systému a email marketingu
-Individuálny rast prostredníctvom vlastného kouča a externých vzdelávaní
-Worklife balance medzi prácou a súkromným životom

UNIQA je miesto, kde každý dostane odpoveď na svoju otázku. Sme tím ochotných kolegov pripravených vždy podať pomocnú ruku.

Informácie o výberovom konaní

1. Selekcia životopisov
2. Telefonický skríning
3. Pracovný rozhovor
4. Assessment centrum

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.8.2024 (ostáva ešte 96 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Internet - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Skype - Základy
Zoom: Video Conferencing - Základy

Vodičský preukaz

A, B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Láka Vás zastávať kľúčovú pozíciu v oblasti finančných služieb?
Vyhľadávate samostatnosť a zodpovednosť?
Veľa energie a ťah na bránu?
Chcete sa pripojiť k spoločnosti, ktorá je jednou z najúspešnejších značiek na trhu?
Ak áno, pošlite životopis :)

UNIQA je dlhodobo silným hráčom v ČR i SR a aktuálne je partnerom viac ako 3 miliónom klientov. O tom, že sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s cieľom poskytovať produkty a služby najvyššej kvality, svedčí aj naše ostatné umiestnenie v rôznych anketách.

Už ôsmykrát za sebou máme titul Czech Business Superbrands, naše cestovné poistenie získalo ocenenie Zlatá koruna 2022 a titul Finančný produkt roka 2022. Podporujeme diverzitu a inklúziu v pracovnom prostredí a kladieme veľký dôraz na otvorenú firemnú kultúru. UNIQA - Lepšia práca spoločne.

Svoju dôveru do nás vložilo takmer 800 exkluzívnych retailových a firemných poradcov. Podnikateľský model spolupráce v našou obchodnou sieťou ponúka veľkú mieru samostatnosti, vďaka ktorej si rovnováhu medzi pracovným a osobným životom nastavíte podľa vlastných preferencií.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marek Malár
E-mail: poslať životopis
ID: 4757224  Dátum zverejnenia: 27.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac