Mzdový konzultant informačného systému SPIN / QASIDA

Asseco Solutions, a.s.

Miesto práce
Galvaniho, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 1 800 EUR/mesiacMzda môže byť dohodnutá aj vyššia, a to v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Venuješ sa spracovaniu miezd, máš skúsenosti v HR oblasti a zaujíma ťa, čo sa skrýva za výpočtami? Excel je tvoj verný kamarát, uľahčuješ si prácu xlookupom a kontingenčné tabuľky považuješ za skvelý nástroj? Máš nápady, ako vylepšiť mzdový a personálny softvér, v ktorom pracuješ? Neľakáš sa rešeršovania v zákonoch? Baví ťa komunikovať so zamestnancami a vždy pre nich spravíš prvé aj posledné? Tvoja práca ťa baví, ale chcel/a by si sa v tejto oblasti posunúť o stupienok vyššie?

Práve ty si človek, ktorého potrebujeme!

Pridaj sa k nám a prejdi z pozície mzdového účtovníka na pozíciu mzdového konzultanta. Zapoj sa do prác na rozvoji a údržbe mzdového modulu začleneného do moderného podnikového informačného systému, ktorý podporuje podnikanie mnohých spoločností na celom Slovensku. U nás využiješ všetky svoje doteraz získané skills a zistíš, že sa dá naučiť ešte omnoho viac, či už po technickej, legislatívnej alebo komunikačnej stránke.

Náplňou tvojej práce bude:

• poskytovanie poradenstva klientom týkajúce sa využitia ERP systému v mzdovej oblasti
• analýza potrieb klientov, špecifikácia a návrhy riešení
• navrhovanie optimalizácie postupov zákazníka pri práci so mzdovým modulom
• implementácia a nastavovanie mzdového modulu v súlade s požiadavkami zákazníka
• nasadzovanie nových verzií k zákazníkom
• podpora zákazníkov počas testovacej aj bežnej prevádzky
• podpora obchodných aktivít – spolupráca na tvorbe cenových ponúk a zmlúv
• spolupráca pri navrhovaní a testovaní funkčností mzdového a personálneho modulu
• vytváranie pracovných postupov, popisov funkčností a dokumentácie

  • flexibilný pracovný čas
  • home office
  • neustále vzdelávanie
  • odmena za odporučenie kolegu
  • odmena za odpracované roky
  • chill-out zóna
  • bezproblémový parking
  • Multisport card
  • teambuildingy a firemné športové aktivity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

-samostatné spracovanie miezd – prax najmenej 3 roky
- znalosť legislatívy týkajúcej sa mzdovej agendy
- znalosť MS Excel – aktívny používateľ – úroveň mierne pokročilý alebo         pokročilý
- profesionálne a príjemné vystupovanie, prozákaznícka orientácia
- zodpovednosť, spoľahlivosť, schopnosť rozplánovať si prácu
- chuť učiť sa, kreativita, kritické myslenie, empatia, intelektuálna zvedavosť
- schopnosť dokončiť prácu

Výhody:
- znalosti systémov Datalock / Asseco Wéčko, SPIN
- skúsenosti s prácou na pozícii ERP konzultanta
- skúsenosti s implementáciou / podporou ERP systémov
- skúsenosti v personálnej oblasti
- základné znalosti SQL Plus
- vodičský preukaz skupiny B – aktívny vodič
- zmysel pre humor

Sme [:soft}férová nadnárodná spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V ERP sme trojka na trhu, v segmente HORECA jednotka.
Sme tu 30 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Drahomíra Garajová
Tel.: +421915998424
E-mail: poslať životopis
ID: 4824569  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac