Konzultant/tester pre informačný softvér Asseco SPIN

Asseco Solutions, a.s.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
dohodou
Od 1 250 EUR/mesiacMzda môže byť dohodnutá aj vyššia, a to v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorý/ktorá chce začať svoju kariéru i v oblasti consultingu a IT, má rád/rada aktívnu prácu a chce sa posúvať ďalej. Ponúkame zaujímavú a rôznorodú prácu, kde môžeš naplno uplatniť svoje vlastné návrhy a riešenia. Ak máš dobré komunikačné schopnosti a zaujímaš sa o informačné technológie, neváhaj a kontaktuj nás. Vytvárame ERP systémy na mieru pre našich zákazníkov.

Čo budeš u nás robiť?
- Komunikácia s existujúcimi a budúcimi zákazníkmi
- Zabezpečenie testovania vyvíjaných riešení
- Zúčastňovať sa stretnutí so zákazníkom
- Organizovať stretnutia so zákazníkom
- Zabezpečenie vyriešenia nahlásených chýb v zmysle Všeobecných podmienok
- Pripravovať a prezentovať riešenia pre zákazníka
- Udržiavať podporu pri bežnej prevádzke zákazníka
- Školenie zákazníkov a poskytovanie poradenstva pre správne používanie systému
- Dokumentovanie požiadaviek a vyvíjaných modulov
- Cestovanie za zákazníkmi podľa požiadaviek

  • flexibilný pracovný čas
  • home office
  • neustále vzdelávanie
  • odmena za odporučenie kolegu
  • odmena za odpracované roky
  • chill-out v práci
  • bezproblémový parking
  • príspevok na kultúru a šport
  • Multisport card
  • teambuildingy a firmné športové aktivity

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.6.2024 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické, informačné technológie,

  • Logické a efektívne myslenie
  • Komunikačné a prezentačné zručnosti
  • Zodpovednosť a spoľahlivosť
  • Schopnosť dokončovať veci
  • Schopnosť pracovať tímovo a aj samostatne
  • Znalosť ekonomiky a účtovníctva výhodou
  • Znalosť anglického jazyka výhodou
  • Skúsenosť v podobnej oblasti výhodou

Pozícia je vhodná aj pre absolventov ekonomických a technických škôl.

Sme [:soft}férová nadnárodná spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V ERP sme trojka na trhu, v segmente HORECA jednotka.
Sme tu 30 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Drahomíra Garajová
Tel.: +421915998424
E-mail: poslať životopis
ID: 4820197  Dátum zverejnenia: 1.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac