Konzultant ERP pre verejnú správu

Asseco Solutions, a.s.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 600 EUR/mesiacMzda môže byť dohodnutá aj vyššia, a to v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu pre oblasť verejnej správy, ktorý má skúsenosti z oblasti ekonomiky a účtovníctva, má rád aktívnu prácu a chce sa posunúť ďalej. Ponúkame zaujímavú a rôznorodú prácu, kde môžeš naplno uplatniť svoje vlastné návrhy a riešenia. Ak máš dobré komunikačné zručnosti, znalosti z ekonomiky a účtovníctva a zaujímaš sa o informačné technológie, neváhaj a kontaktuj nás :).

 Vytvárame ERP systémy zamerané na spracovanie veľkého množstva dát, ktoré slúžia pre riadenie firiem a subjektov štátnej a verejnej správy.

Čo budeš u nás robiť?

- analýza potrieb zákazníka v rámci implementačných projektov
- implementácia modulu Ekonomika (účtovníctvo a súvisiace agendy) ako súčasti ERP riešenia u zákazníkov
- návrh aplikačného a procesného riešenia pre zákazníka
- riešenie technických incidentov v rámci projektov spoločnosti
- vykonávanie technickej podpory IT riešenia pre zákazníkov spoločnosti
- identifikácia chybových hlásení, ich analýza a samotné riešenie
- tvorba administrátorských dokumentácií a používateľských príručiek
- činnosti pre podporu existujúcich zákazníkov
- príprava technických podkladov pre ponuky a prezentácie
- činnosti pre podporu obchodu (prezentácie systému zákazníkom)

Miesto výkonu práce je BB alebo ZA office.

-flexibilný pracovný čas
​- home office
​- neustále vzdelávanie
​- odmena za odporučenie kolegu
​- odmena za odpracované roky
​- chill-out miestnosť v práci
​- bezproblémový parking
​- teambuildingy a firemné športové aktivity​

Informácie o výberovom konaní

Banská Bystrica alebo Žilina office

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- znalosť účtovníctva & ekonómie

​ - skúsenosti vo verejnej správe sú vítané
​- záujem pracovať v aktívnom prostredí
​- chuť podieľať sa na implementácii riešení pre klientov
​- dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
​- VP skup. B – aktívny vodič
​- skúsenosti s ERP systémami a ich implementáciou výhodou
​- analytické myslenie
​- racionálne a efektívne myslenie zamerané na výsledok​

Sme [:soft}férová nadnárodná spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V ERP sme trojka na trhu, v segmente HORECA jednotka.
Sme tu 30 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Drahomíra Garajová
Tel.: +421915998424
E-mail: poslať životopis
ID: 4809955  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac