Angular programátor

Asseco Solutions, a.s.

Miesto práce
Galvaniho, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 2 000 EUR/mesiacMzda môže byť dohodnutá aj vyššia, a to v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme dynamického kolegu s vášňou pre frontendové technológie a schopnosťou pohodlne sa pohybovať aj v backendových technológiách, konkrétne v oblasti Java. Naša firma pracuje na rozvoji inovatívnej cloudovej platformy a aplikácií založených na architektúre mikroslužieb.

flexibilný pracovný čas
home office
neustále vzdelávanie
odmena za odporučenie kolegu
odmena za odpracované roky
chill-out zóna
bezproblémový parking
Multisport card
teambuildingy a firemné športové aktivity

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, IT

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Skúsenosti s vývojom webových aplikácií po dobu minimálne 2 rokov.
Dobré znalosti Angularu a príbuzných web technológií, ako sú JavaScript, TypeScript, CSS (SCSS) a HTML.
Schopnosť vytvárať opakovateľne použiteľné, responzívne a prehliadačmi kompatibilné komponenty.
Znalosť backendových technológií výhodou (Java).
Skúsenosť s efektívnou komunikáciou s vlastníkmi produktov, expertmi na UI/UX, testermi a ostatnými členmi tímu.
Skúsenosť s prácou v agilnom prostredí.
Stredne pokročilá úroveň anglického jazyka (B1).

Sme [:soft}férová nadnárodná spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V ERP sme trojka na trhu, v segmente HORECA jednotka.
Sme tu 30 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Drahomíra Garajová
Tel.: +421915998424
E-mail: poslať životopis
ID: 4766214  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac