Konzultant ERP systému HELIOS iNuvio - výroba/sklady - PP a ZA región

Asseco Solutions, a.s.

Miesto práce
Žilinský kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Od 1 600 EUR/mesiacMzda môže byť dohodnutá aj vyššia, a to v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu, ktorý má skúsenosti z oblasti výroby a skladov, má rád aktívnu prácu a chce sa posunúť ďalej. Ponúkame zaujímavú a rôznorodú prácu, kde môžeš naplno uplatniť svoju kreativitu. Ak už nechceš "sedavú" prácu, máš dobré komunikačné zručnosti a zaujímaš sa o informačné technológie, neváhaj a kontaktuj nás :). Vytvárame ERP systémy zamerané na spracovanie veľkého množstva dát a riadenie stredne veľkých a veľkých firiem a na slovenskom trhu s informačnými systémami udávame trendy.

• poradenstvo a konzultácie poskytované klientom týkajúce sa využitia ponúkaných riešení - v oblasti výroby

• analýza potrieb klienta, následná špecifikácia potrieb
• tvorba konceptu riešenia cieľového stavu, tvorba zákazníckych riešení
• implementácia ERP systémov na základe požiadavok zákazníka
• účasť na riešení problémov priamo u klienta
• podpora obchodných aktivít - spolupráca na tvorbe cenových ponúk a zmlúv

35% Poskytovať poradenstvo klientom týkajúce sa využitia ponúkaných riešení ERP systémov.
20% analyzovať požiadavky zákazníkov a navrhovať optimalizáciu postupov pri práci so skladovým systémom;
20% zadávať požiadavky na úpravy pre programátora a testovať nové funkčnosti;
15% implementovať a nastavovať ERP systému zákazníka;

10% Podporovať zákazníkov počas bežnej prevádzky.

Miesto výkonu práce Poprad alebo Žilina office.

flexibilný pracovný čas
home office
neustále vzdelávanie
odmena za odporučenie kolegu
odmena za odpracované roky
chill-out zóna
bezproblémový parking
Multisport card
teambuildingy a firemné športové aktivity

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

5.5.2024 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- znalosť problematiky v oblasti výroby (napr. strojárstvo, automotive...)
- znalosť problematiky v oblasti logistika
a skladové hospodárstvo
- základné skúsenosti s ERP systémami a ich implementáciou
- základné systémové znalosti nutné pre migrácie údajov, nastavenia ERP systémov, prácu s databázou.
- profesionálne a príjemné vystupovanie, zákaznícka orientácia
- schopnosť úspešne komunikovať s rôznymi typmi ľudí
- znalosť problematiky v oblasti IS
- schopnosť pracovať samostatne, ale aj ako súčasť tímu
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- ochota ďalej sa vzdelávať- schopnosť dokončovať veci
-podmienkou vodičský preukaz skupiny B (aktívny vodič)

Sme [:soft}férová nadnárodná spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V ERP sme trojka na trhu, v segmente HORECA jednotka.
Sme tu 30 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Drahomíra Garajová
Tel.: +421915998424
E-mail: poslať životopis
ID: 4754816  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac