Konzultant IT systémov v hotelierstve a gastronómii

Asseco Solutions, a.s.

Miesto práce
Galvaniho, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 1 500 EUR/mesiacMzda môže byť dohodnutá aj vyššia, a to v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Táto príležitosť je ideálna pre skúseného prevádzkara/prevádzkarku v HORECA segmente, ktorý sa chce posunúť na pozíciu konzultanta.

Ponúkame zamestnanie, v ktorom vítame kreatívneho a technicky zdatného človeka, ktorý má rád zmeny, informačné technológie a vie si predstaviť byť aktívnou súčasťou spoločnosti, ktorá na slovenskom trhu s informačnými systémami udáva trendy. Pracovať budeš s etablovanými informačnými systémami v rámci hotelových a reštauračných služieb na Slovensku - Asseco Horec a Asseco BlueGastro. Budeš súčasťou dynamického tímu, kde máš možnosť presadiť aj osobnú iniciatívu.

30%Analýza potrieb klienta, následná špecifikácia potrieb a implementácia systémov na základe požiadaviek zákazníka.

30%Poskytovanie technickej podpory zákazníkom, poradenstvo a konzultácie so zákazníkom, denný hotline.

20%Vytváranie školiaceho materiálu a uskutočňovanie hromadných školení pre zákazníkov.

10%Podpora obchodných aktivít - spolupráca na tvorbe cenových ponúk a zmlúv.

neustále vzdelávanie
flexibilný pracovný čas
home office
teambuildingy a firmné športové aktivity
odmena za odporučenie kolegu
odmena za odpracované roky
MultiSport karta
bezproblémový parking

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

  • Prax v oblasti HORECA segmente je veľkou výhodou
  • Orientácia v informačných systémoch
  • Dobrá znalosť MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Background v IT odvetví veľkou výhodou
  • Samostatnosť a aktívny prístup k práci
  • Dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
  • Chuť učiť sa nové veci
  • Hľadáme aktívneho šoféra – práca si vyžaduje občasné cestovanie

Sme [:soft}férová nadnárodná spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V ERP sme trojka na trhu, v segmente HORECA jednotka.
Sme tu 30 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4739124  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac