Можливість для людей з України

Quality Assurance Lead

Asseco Solutions, a.s.

Miesto práce
Galvaniho, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 1 800 EUR/mesiacMzda môže byť dohodnutá aj vyššia, a to v závislosti od profesijnej kvalifikácie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za testovanie softvérového riešenia spoločnosti.
- Podporovať, rozvíjať a motivovať svoj tím 3 ľudí.
- Navrhovanie testovacieho plánu resp. scenára, zadefinovanie
testovacích prípadov a parametrov a príprava kompletného
testovacieho prostredia.
- Tvorba scriptov pre automatické realizovanie testov.
- Sledovanie, identifikovanie, analyzovanie zistených chýb a ich následné reportovanie.
- Vyvíjanie a udržovanie testovacích nástrojov.
- Dodržiavanie požadovanej kvality testovania procesov.
- Vyhodnocovanie výsledkov vykonaných testov, ich následná
interpretácia a návrh riešenia. odstraňovania vzniknutých nedostatkov.
- Písanie dokumentácie.
- Vydávanie verzií s popisom noviniek.
- Účasť na analýze k vývoju nových modulov.

- flexibilný pracovný čas
- home office
- neustále vzdelávanie
- odmena za odporučenie kolegu
- odmena za odpracované roky
- chill-out zóna
- bezproblémový parking
- Mulitisport card
- teambuildingy a firemné športové aktivity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonómia, IT

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

- skúsenosť s vedením tímu
- analytické a logické myslenie
- skúsenosti s podnikovými informačnými systémami
- skúsenosti s manuálnym a automatizovaným testovaním

Sme [:soft}férová nadnárodná spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V ERP sme trojka na trhu, v segmente HORECA jednotka.
Sme tu 30 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4555462  Dátum zverejnenia: 5.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac