Konzultant call centra

Asseco Solutions, a.s.

Miesto práce
Poprad, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Táto práca je ideálna pre toho, kto hľadá aktívnu prácu, pri ktorej využije najmä svoje komunikačné zručnosti a všeobecný prehľad, tiež mu vyhovuje rýchlo meniace sa prostredie. Náš nový kolega/-yňa v call centre má rád informačné technológie a vie si predstaviť byť aktívnou súčasťou spoločnosti, ktorá na slovenskom trhu s informačnými systémami udáva trendy. Ponúkame možnosť naštartovať svoju kariéru!

Tvoja pracovná náplň bude:

• telefonická a mailová komunikácia so zákazníkom
• telefonická podpora zákazníkom pre naše produkty
• práca s MS Office
• práca s informačnými systémami spoločnosti Asseco Solutions

home office
neustále vzdelávanie
odmena za odporučenie kolegu
odmena za odpracované roky
chill-out zóna
Mulitsport card
bezproblémový parking
teambuildingy a firmné športové aktivity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- výborná užívateľská znalosť práce s PC / MS Windows, Word, Excel /
- znalosť účtovnej alebo mzdovej agendy výhodou
- schopnosť efektívne telefonicky komunikovať so zákazníkom, flexibilita a ochota riešiť
- problémy, učiť sa novým znalostiam,
- proaktívny prístup

Sme [:soft}férová nadnárodná spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V ERP sme trojka na trhu, v segmente HORECA jednotka.
Sme tu 30 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4372031  Dátum zverejnenia: 15.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.