Можливість для людей з України

Junior/senior front-end developer (Angular)

Asseco Solutions, a.s.

Bratislava II, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 600 - 2 400 EUR/mesiacMzda bude dohodnutá v závislosti od kvalifikácie a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nadšených kolegov s vášňou pre nový rastúci medzinárodný projekt. Budujeme nový medzinárodný tím odborníkov v oblasti cloud riešení pre spoločnosť, ktorá na slovenskom trhu s informačnými systémami udáva trendy. Budeš pracovať na kľúčovom medzinárodnom projekte v rámci skupiny Asseco Solutions. Projekt je zameraný na vývoj cloudovej platformy a jej aplikácií založených na architektúre mikroslužieb.

U nás sa nudiť nebudeš, zahráš si kalčeto, ale zároveň nájdeš veľa podnetov pre ďalší rozvoj a smerovanie produktu.

70% programovanie základnej platformy alebo aplikácií na základe preferencií.

20% analýza a technický návrh funkcionality

10% Kontrola a oponentúra kódu kolegov. Tvorba unit testov.

Miesto výkonu práce je homeoffice alebo ktorákoľvek naša pobočka (Poprad, Bratislava, Žilina, Banská Bystrica).

flexibilný pracovný čas
home office
neustále vzdelávanie
odmena za odporučenie kolegu
odmena za odpracované roky
chill-out zóna
bezproblémový parking
Multisport card
teambuildingy a firemné športové aktivity

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

2+ rokov skúseností s vývojom webových aplikácií.

Znalosti Angular a súvisiacich WEB technológií ako JavaScript, TypeScript, CSS (SCSS), HTML.

Schopnosť vyvíjať komponenty opakovane použiteľné, responzívne a kompatibilné naprieč prehliadačmi.

Komunikácia s vlastníkmi produktov, UI a UX expertmi, testermi a ostatnými členmi tímu.

Práca v agilnom štýle.

Znalosť anglického jazyka na úrovni B1 – stredne pokročilá

Sme [:soft}férová nadnárodná spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V ERP sme trojka na trhu, v segmente HORECA jednotka.
Sme tu 30 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4326301  Dátum zverejnenia: 4.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac