Можливість для людей з України

Quality Assurance Tester

Asseco Solutions, a.s.

Galvaniho, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 600 - 2 500 EUR/mesiacMzda môže byť dohodnutá aj vyššia a to v závislosti od kvalifikácie a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme QA testera, plného entuziazmu, pre náš vývojový tím, ktorý je kľúčovou súčasťou vytvárania našich ERP systémov, zameraných na spracovanie veľkého množstva dát a určených pre riadenie stredne veľkých a veľkých firiem.

Čo budeš u nás robiť?

o Navrhovať a nasadzovať efektívne riešenia automatizovaného testovania
o Navrhovať a pripravovať testovacie scenáre preautomatizované testovanie
o Písať a udržiavať skripty pre automatizované testovanie
o Automatizovať čo najviac testovacieho úsilia za použitia minimálnej sady skriptov
o Analyzovať výsledky spúšťaných testov a reportovať chyby
o Podieľať sa na vývoji QA štandardov
o Spolupracovať s ostatnými členmi vývojového tímu

flexibilný pracovný čas
home office
neustále vzdelávanie
odmena za odporučenie kolegu
odmena za odpracované roky
chill-out zóna v práci
bezproblémový parking
multisport card
teambuildingy a firmné športové aktivity

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Tímový hráč

o Skúsenosť s testovaním desktopových aplíkácií

o Skúsenosť s nastavením automatizovaného testovania

o Silné analytické zručnosti, orientácia na detail, spájanie si súvislostí

o Aspoň základná znalosť C# .NET

o Aspoň základná znalosť SQL o PL/SQL a T-SQL výhodou

o Uprednostňujú sa skúsenosti z práce vo vývojovom prostredí, ktoré využíva metodiku Agile / Scrum

Sme [:soft}férová nadnárodná spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V ERP sme trojka na trhu, v segmente HORECA jednotka.
Sme tu 30 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4318653  Dátum zverejnenia: 8.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac