Можливість для людей з України

Oracle databázový administrátor

Asseco Solutions, a.s.

Galvaniho, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiac2 000 eur brutto/mesačne . Mzda môže byť dohodnutá aj vyššia, a to v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného, bystrého a práce-chtivého "databázistu", ktorý sa nebojí výziev, pozná Oracle databázy a chce sa neustále učiť a zlepšovať. Hravo sa orientuješ v množstve dát, tak neváhaj a pošli nám tvoje CVčko ešte dnes. Vytvárame ERP systémy zamerané na spracovanie veľkého množstva dát a riadenie stredne veľkých a veľkých firiem.

Čo budeš u nás robiť:

Administrácia, inštalácia a konfigurácia databázovej a aplikačnej serverovej vrstvy
Aktívna účasť na konsolidácii, automatizácii a dokumentácii
Návrh a optimalizácia riešení
Práca na zaujímavých medzinárodných projektoch

flexibilný pracovný čas
home office
neustále vzdelávanie
odmena za odporučenie kolegu
odmena za odpracované roky
chill-out v práci
bezproblémový parking
Multisport card
teambuildingy a firmné športové aktivity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Pokročilá znalosť v administrácii Windows a Linux serverových operačných systémov
Pokročilá znalosť v administrácii Oracle databázy
Znalosť aspoň jedného zo skriptovacích jazykov ako napr. Bash, Perl, Python, Batch, PowerShell, ...
Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni slovom aj písmom
Samostatnosť a zodpovednosť
Logické myslenie
Zákaznícky orientovaný prístup
Dobré komunikačné schopnosti slovom aj písmom
Schopnosť a chuť sa učiť nové veci

Sme [:soft}férová nadnárodná spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V ERP sme trojka na trhu, v segmente HORECA jednotka.
Sme tu 30 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4287622  Dátum zverejnenia: 7.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac