Business analytik

Asseco Solutions, a.s.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
2 300 - 2 500 EUR/mesiacmzda môže byť aj vyššia v závislosti od skúseností a schopností kandidáta v prípade živnosti ekvivalent super brutto mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Tvojou hlavnou úlohou bude zodpovednosť za analýzu požiadaviek a tvorbu analytických dokumentov
• Zber, analýza a evidencia požiadaviek
• Návrh riešenia v spolupráci s architektom, UX/UI a vedúcim vývoja
• Príprava analytických podkladov pre programátorov a architektov
• Tvorba BPMN diagramov a definícia use-casov
• Analýza workflow a modelovanie diagramov a procesov (procesný model, dátový model), vrátane integrácie
• Grafické zadania, wireframy obrazoviek pre programátorov
• Pravidelné konzultácie s vývojovým tímom
• Konzultácie počas vývoja, informovanie o možných zmenách špecifikácií v priebehu vývoja
• Zabezpečenie analytických podkladov pre testovanie, konzultácie, spolupráca pri tvorbe testov
• Tvorba používateľských príručiek

ročná odmena
flexibilný pracovný čas
home office
neustále vzdelávanie
odmena za odporučenie kolegu
odmena za odpracované roky
chill-out v práci
bezproblémový parking
príspevok na kultúru a šport
teambuildingy a firmné športové aktivity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, informačné technológie

• Skúsenosti na analytickej pozícií v oblasti vývoja SW produktov
• Znalosť analytických a modelovacích nástrojov
• Schopnosť získať a pochopiť požiadavky a procesy klienta
• Komunikatívnosť a schopnosť efektívnej komunikácie
• Precíznosť a zmysel pre detail
• Znalosť agilného vývoja SW produktov výhodou
• Znalosť anglického jazyka – porozumenie písaného textu a schopnosť písať technickú dokumentáciu

Sme [:soft}férová nadnárodná spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V ERP sme trojka na trhu, v segmente HORECA jednotka.
Sme tu 30 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4224350  Dátum zverejnenia: 11.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac