Можливість для людей з України

Programátor C# .NET

Asseco Solutions, a.s.

Bratislava II, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 600 - 2 300 EUR/mesiac1 600 - 2 300 EUR/mesiac Mzda môže byť dohodnutá aj vyššia, a to v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného programátora v prostredí .NET C#, ktorý sa nebojí výziev. Vytvárame ERP systémy zamerané na spracovanie veľkého množstva dát a riadenie stredne veľkých a veľkých firiem.
Od nového kolegu očakávame, že sa bude spolupodieľať na zdokonaľovaní našich produktov svojimi nápadmi a skúsenosťami. Určite sa u nás uplatní kolega, ktorý sa neuspokojí s vecami, tak ako sú, ale má chuť neustále napredovať.

Čo budeš u nás robiť:
50%
Programovať náš vlastný podnikový systém, ktorý zjednodušuje prácu u viac ako dvesto veľkých firiem
35%
Skúmať a vymýšľať, ako by to mohlo fungovať lepšie
15%
Pátrať a loviť chyby, ktoré sú niekedy schované v kóde a inokedy medzi klávesnicou a ...okolím...

flexibilný pracovný čas
home office
neustále vzdelávanie
odmena za odporučenie kolegu
odmena za odpracované roky
chill-out zona v práci
bezproblémový parking
multisport card
teambuildingy a firmné športové aktivity

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- požadovaná znalosť objektového programovania
- skúsenosti s tvorbou Windows aplikácií v
prostredí .NET C#
- výhodou je znalosť relačných databáz (Oracle, MS SQL) a znalosť PL/SQL alebo T-SQL
- skúsenosť s .NET Core je výhodou
- aktívna snaha o čitateľný kód
- zodpovednosť a spoľahlivosť
• anglický jazyk - pasívne, orientácia v textoch a odbornej literatúre
• logické myslenie, analytické schopnosti, samostatnosť v riešení úloh

Sme [:soft}férová nadnárodná spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V ERP sme trojka na trhu, v segmente HORECA jednotka.
Sme tu 30 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4223261  Dátum zverejnenia: 9.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac