Konzultant pre ERP systém

Asseco Solutions, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 1 900 EUR/mesiac+ motivujúca variabilná zložka mzdy mzda môže byť dohodnutá aj vyššia, a to v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu, ktorý má skúsenosti z oblasti consultingu a IT, má rád aktívnu prácu a chce sa posunúť ďalej. Ponúkame zaujímavú a rôznorodú prácu, kde môžeš naplno uplatniť svoje vlastné návrhy a riešenia. Ak máš dobré komunikačné zručnosti a zaujímaš sa o informačné technológie, neváhaj a kontaktuj nás :).
Vytvárame ERP systémy zamerané na spracovanie veľkého množstva dát, ktoré slúžia pre riadenie firiem a subjektov štátnej a verejnej správy.

Čo budeš u nás robiť?
- poskytovať poradenstvo klientom týkajúce sa využitia ponúkaných riešení
- implementovať a testovať naše systémy na základe požiadaviek klienta
- podporovať zákazníka počas bežnej prevádzky
- analyzovať potreby zákazníka v rámci implementačných projektov
- navrhovať aplikačné a procesné riešenia pre zákazníka a pripravovať potrebnú dokumentáciu
- zúčastňovať sa na obchodných aktivitách a spolupracovať na tvorbe cenových ponúk a príprave zmlúv
- pripravovať a prezentovať riešenia pre klienta
- školiť užívateľov na efektívne využívanie nášho softvéru
- analyzovať legislatívne zmeny

- zázemie silnej, stabilnej nadnárodnej spoločnosti s popredným postavením na trhu IT
- pracovná perspektíva a stabilita
- možnosť osobnostného a odborného rastu
- motivujúce finančné ohodnotenie závislé od výsledkov tímu
- možnosť pracovať z domu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

- znalosť účtovníctva & ekonómie
- záujem pracovať v aktívnom prostredí
- chuť podieľať sa na implementácii riešení pre klientov
- dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
- VP skup. B – aktívny vodič

Výhodou je:
- ak máš skúsenosti s ERP systémami a ich implementáciou
- ak máš analytické myslenie
- ak si bol členom tímu zameraného na výsledok
- ak máš znalosť systému SPIN
- ak máš racionálne a efektívne myslenie

Sme [:soft}férová nadnárodná spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V ERP sme trojka na trhu, v segmente HORECA jednotka.
Sme tu 30 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4191669  Dátum zverejnenia: 15.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac