IT Architekt

Asseco Solutions, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 3 000 EUR/mesiacMzda môže byť dohodnutá aj vyššia, a to v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste architektom, lebo milujete technológie a chcete tvoriť fantastické produkty pre ľudí? Pretože chcete mať vplyv na to, kam sa produkt poberie? Tak ste tu správne. Hľadáme skúseného softvérového architekta, ktorý by tvoril a prijímal rozhodnutia pre vývoj softvéru na najvyššej úrovni. Uvidíte „big picture“ a budete tvoriť architektonické prístupy pri návrhoch, ako aj implementácii nášho najdôležitejšieho SW produktu SPIN, ktoré budú viesť vývojový tím v jeho každodennej činnosti.

Ste tu správne, ak máte silné technické zázemie a vynikajúce znalosti IT. Ak máte skúsenosti s navrhovaním, a schopnosť rozvíjať jednotnú víziu softvérového produktu, jeho vlastností a funkcionality. No a tiež vtedy, keď vašim kľúčovým cieľom je poskytovať ostatným členom tímu mentálne, procesné a technologické rámce, ktorých výsledkom bude vysoko kvalitný produkt. Budete pre nás kľúčový a budete mať výrazný vplyv na to, čo robíme.

Čo bude náplňou Vašej práce?
Architekt SPINu spolupracuje s ďalšími odborníkmi na určovaní funkcionálnych a ne-funkcionálnych požiadaviek na nové verzie i produkt ako taký, ako aj súvisiace aplikácie. Rutinne používa overené architektonické nástroje a metodiky, a (spolu)riadi vývoj, s dôrazom na systémovú integráciu a praktickú uskutočniteľnosť.

Medzi zodpovednosti softvérového architekta patria:
• Definovanie všetkých aspektov vývoja – od vhodnej technológie a toku práce až po štandardy kódovania
• Spolupráca s ostatnými členmi tímu pri určovaní požiadaviek na nový softvér a súvisiace aplikácie
• Tvorba návrhov architektúry, funkcií a používateľského rozhrania požadovaného produktu a ich implementácia
• Vývoj kvalitných produktových špecifikácií s dôrazom na systémovú integráciu produktu, a ich praktické uplatnenie v rutine u zákazníkov
• Komunikácia všetkých konceptov a pokynov s vývojovým tímom
• Dohľad nad pokrokom vývojového tímu, s cieľom zabezpečiť súlad s pôvodným, zamýšľaným dizajnom a architektúrou
• Technické poradenstvo a koučovanie vývojárov a SW inžinierov ohľadom technológií a architektúry
• Zaistenie, aby softvér spĺňal všetky požiadavky na kvalitu, bezpečnosť, modifikovateľnosť, rozšíriteľnosť atď.
• Schvaľovanie finálneho produktu/verzie pred uvedením na trh

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.1.2021 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

.NET - pokročilý
SQL - pokročilý
C# - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

7

• Skúsenosti s rolou softvérový architekt
• Orientácia na zákazníka
• Vynikajúce znalosti o dizajne a architektúre softvéru a aplikácií
• Skúsenosti s vývojom a programovaním softvéru v rôznych jazykoch:
o Znalosť C#, .NET Framework, Winforms podmienkou
o Znalosť SQL, PL/SQL výhodou
o Znalosť: .NET Core, Angular, REST API výhodou
o Uprednostňujú sa skúsenosti z práce vo vývojovom prostredí, ktoré využíva metodiku Agile / Scrum
• Znalosť UML a ďalších metód modelovania
• Porozumenie princípov a skúsenosť s HTML / CSS, JavaScript a UI / UX
• Vnímanie a porozumenie princípov zabezpečenia kvality softvéru
• Technické myslenie s veľkým dôrazom na detail
• Schopnosť pracovať samostatne a manažovať si svoj čas, no súčasne byť silným tímovým hráčom a zdieľať informácie
• Skúsenosť s riadením projektov a riadením rizík,
• Vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti
• Znalosť anglického jazyka – porozumenie písaného textu

Sme [:soft}férová nadnárodná spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V ERP sme trojka na trhu, v segmente HORECA jednotka.
Sme tu 30 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Galvaniho 17/B
821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Drahomíra Garajová
Tel.: +421915998424
E-mail: poslať životopis
ID: 4014133  Dátum zverejnenia: 23.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac