Controller

Asseco Solutions, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 900 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy: 1900 eur brutto/mesačne Mzda môže byť dohodnutá aj vyššia, a to v závislosti od profesijnej kvalifikácie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu, ktorý má skúsenosti s controllingom, chcel by naďalej rozvíjať svoje odborné znalosti v oblasti plánovania a reportingu a tiež sa spolupodieľať na zvyšovaní efektívnosti jednotlivých činností firmy. Ponúkame zaujímavú a rôznorodú prácu v atraktívnom IT odvetví. Vytvárame ERP systémy zamerané na spracovanie veľkého množstva dát a riadenie stredne veľkých a veľkých firiem a na slovenskom trhu s informačnými systémami udávame trendy.

Práca zahŕňa:
- spolupráca na tvorbe finančného plánu a finančných predpovedí, príprava pravidelných reportov jednotlivých tímov a ďalších výstupov
- analýza a vyhodnocovanie finančných ukazovateľov, interpretácia výsledkov, vyhodnocovanie odchýlok voči plánu / porovnávaným obdobiam a analýza príčin ich vzniku
- príprava ad-hoc finančných analýz a kalkulácií podľa potrieb spoločnosti
- pomoc a podpora pri vedení účtovníctva, asistencia pri mesačných a ročných závierkach
- spolupráca pri auditoch
- participácia na neustálom zdokonaľovaní využívaných informačných systémov a jednotlivých firemných procesov

- flexibilný pracovný čas
- home office
- neustále vzdelávanie
- odmena za odporučenie kolegu
- odmena za odpracované roky
- chill-out v práci
- bezproblémový parking
- príspevok na kultúru a šport
- teambuildingy a firmné športové aktivity

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

-Minimálne 3 roky skúseností s controllingom, prípadne vhodné aj pre kandidáta so skúsenosťami z auditu, ktorý chce získať nové skúsenosti v oblasti controllingu;
-Znalosť podvojného účtovníctva;
-Znalosť anglického jazyka minimálne B2 – komunikácia s kolegami v iných krajinách;
-Výborná znalosť MS Excel je podmienkou (kontingenčné tabuľky, grafy, vzorce,..);
-Znalosť ERP prostredia je výhodou;
-Skúsenosti s ERP systémom SPIN je výhodou;
-Analytické a kritické myslenie, efektívny prístup k práci;
-Asertivita a schopnosť presadiť svoje nápady;
-Schopnosť celkového nadhľadu;
-Dobré komunikačné zručnosti a schopnosť budovania efektívnych pracovných vzťahov;

Sme [:soft}férová nadnárodná spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V ERP sme trojka na trhu, v segmente HORECA jednotka.
Sme tu 30 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3992455  Dátum zverejnenia: 4.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac