Produktový manažér

Asseco Solutions, a.s.

Miesto práce
Bratislava
2 000 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy: od 2000 eur brutto/mesačne + variabilná časť mzdy mesačne. Mzda môže byť dohodnutá aj vyššia, a to v závislosti od profesijnej kvalifikácie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Orientujete sa dobre na trhu ICT/ERP? Nebojíte sa zodpovednosti a chcete sa neustále rozvíjať v tejto oblasti? Potom pozícia Produktového manažéra je otvorená práve pre Vás. Hľadáme kolegu pre náš ERP produkt SPIN pre segment SME a ENT segment.

Čo bude náplňou Vašej práce?

Produktový manažér zodpovedá za rozvoj produktu s dosiahnutím obchodného úspechu v podobe nových akvizícií, či uspokojenia potrieb existujúcich zákazníkov. Kľúčová je spolupráca s oddelením vývoja, analýzy, obchodu a marketingu za účelom realizovania úspešných zmien.
Rovnako zodpovedá za životný cyklus produktu, plán vývoja, obchodnú politiku a spolupodieľa sa na definícií obchodnej a marketingovej stratégie. Výsledkom práce je komerčný úspech produktu.

#PracasNajnovsimiTechnologiami #SCRUM #Agile #MedzinarodneProjekty #UrcujemeTrendy #KodimeAbySmeRozvijaliNieibaMaintainovali #Vzdelavanie #Konferencie #Certifikaty #CudzieJazyky #Cestovanie(AkChces) #HomeOffice(KedPotrebujes) #FlexiDoba #DogFriendly#BabyFriendly #PozerameZapasy #ZijemeZdravo #Masaze #SponzorovaneTimoveStretnutia #BoloByTuVelaHashtagovPersonalistkytiIchVysypuVsetky
#KamaratskeProstredie #FerFirma #NuditSaNebudes
#MaliSmeCloudKedoNomEsteAniGoogleNevedel #Pod

Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky obsadzovanej pozície. Ostatným uchádzačom ďakujeme za záujem pracovať v našom tíme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Manažment, marketing, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

• Znalosť ICT vertikály a IT procesov.
• Obchodný prístup - schopnosť definovať komerčné aspekty navrhovaných aktivít.
• Mať strategické a koncepčné myslenie - schopnosť vnímať témy v súvislostiach.
• Byť silná a kreatívna osobnosť s vysokou mierou samostatnosti a osobnej zodpovednosti.
• Mať komunikačné schopnosti, organizačné a prezentačné zručnosti.
• Znalosť ERP trhu.
• Predchádzajúce skúsenosti na obdobnej pozícií.
• Prehľad v aktuálnych trendoch (Cloud, IoT, VR, AI ..).

Sme [:soft}férová nadnárodná spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V ERP sme trojka na trhu, v segmente HORECA jednotka.
Sme tu 30 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3979829  Dátum zverejnenia: 3.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac