UX Designer

Asseco Solutions, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 400 EUR/mesiac1400 EUR hrubá mzda + mesačná odmena. Mzda môže byť dohodnutá aj vyššia a to v závislosti od kvalifikácie a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme entuziastického UX dizajnéra pre naše ERP systémy, ktoré sú zamerané na spracovanie veľkého množstva dát a pomáhajú našim zákazníkom riadiť ich podniky.

Čo budeš u nás robiť?

• Zmapuješ existujúcu desktop aplikáciu.
• Navrhnúť zmenu, kde na základe dát, používateľského výskumu a zistení budeš navrhovať ako má produkt fungovať a ako ho vieme spraviť čo najlepší pre používateľov a zároveň splniť ciele klienta.
• Prispôsobiť aplikáciu a zefektívniť tým systém.
• Budeš zodpovedný za proces dizajnu celého produktu.
• Od začiatku budeš komunikovať priamo s klientom a používateľmi. Spoločne s našim tímom budeš mať v rukách produkty, ktoré používajú tisíce ľudí.

#PracasNajnovsimiTechnologiami #SCRUM #Agile #MedzinarodneProjekty #UrcujemeTrendy #KodimeAbySmeRozvijaliNieibaMaintainovali #Vzdelavanie #Konferencie #Certifikaty #CudzieJazyky #Cestovanie(AkChces) #HomeOffice(KedPotrebujes) #FlexiDoba #BabyFriendly #PozerameZapasy #ZijemeZdravo #Masaze #SponzorovaneTimoveStretnutia #BoloByTuVelaHashtagovPersonalistkytiIchVysypuVsetky
#KamaratskeProstredie #FerFirma #NuditSaNebudes
#MaliSmeCloudKedoNomEsteAniGoogleNevedel #Pod

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe XD - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Sketch - Pokročilý
Figma - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

• Orientácia na používateľa - chápeš, že produkty vytvárame pre ľudí, používatelia sú najdôležitejší.
• Dobré analytické myslenie, schopnosť chápať malé problémy v kontexte veľkých riešení.
• Dobrá komunikácia - budeš komunikovať s klientom, dizajn tímom a vývojármi.
• Schopnosť porozumieť požiadavkám a aplikovať ich v riešeniach.
• Znalosť niektorého z dizajn nástrojov Adobe XD, Photoshop, Sketch, Figma či Illustrator.
• Nestačí Ti robiť priemerné veci, ale máš chuť neustále napredovať a máš drive.
• Skúsenosť s metodikou Lean UX, používateľským testovaním, metódou Design Sprint a metódami UX výskumu sú výhodou.

Sme [:soft}férová nadnárodná spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V ERP sme trojka na trhu, v segmente HORECA jednotka.
Sme tu 30 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3972615  Dátum zverejnenia: 25.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac