Cloud administrátor_práca z domu

Asseco Solutions, a.s.

Miesto práce
Práca z domu
1 500 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy: od 1500 eur brutto/mesačne. Mzda môže byť dohodnutá aj vyššia, a to v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nadšených kolegov s vášňou pre nový rastúci medzinárodný projekt. Budujeme nový medzinárodný tím odborníkov v oblasti cloud riešení pre spoločnosť, ktorá na slovenskom trhu s informačnými systémami udáva trendy. Budeš pracovať na kľúčovom medzinárodnom projekte v rámci skupiny Asseco Solutions. Projekt je zameraný na vývoj cloudovej platformy a jej aplikácií založených na architektúre mikroslužieb.
U nás nájdeš veľa podnetov pre ďalší rozvoj a smerovanie produktu.
Pracujeme v modeli DevOps / Agile, čo znamená menšie zameranie na procesy a viac na obsah.

35% Správa aplikačných serverov na platforme Linux a Kubernetes.
35% Správa databázových serverov PostgreeSQL a MongoDB.
30% Správa a automatizácia procesov medzi vývojom a prevádzkovým prostredím.

Miesto výkonu práce je homeoffice alebo ktorákoľvek naša pobočka (Poprad, Bratislava, Žilina, Banská Bystrica).

#PracasNajnovsimiTechnologiami #SCRUM #Agile #MedzinarodneProjekty #UrcujemeTrendy #KodimeAbySmeRozvijaliNieibaMaintainovali #Vzdelavanie #Konferencie #Certifikaty #CudzieJazyky #Cestovanie(AkChces) #HomeOffice(KedPotrebujes) #FlexiDoba #DogFriendly #BabyFriendly #PozerameZapasy #ZijemeZdravo #Masaze #SponzorovaneTimoveStretnutia #BoloByTuVelaHashtagovPersonalistkytiIchVysypuVsetky
#KamaratskeProstredie #FerFirma #NuditSaNebudes
#MaliSmeCloudKedoNomEsteAniGoogleNevedel #Pod

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, IT

- Znalosť Linuxového prostredia a ochota ďalej prehlbovať svoje znalosti.
- Znalosť Kubernetes a prevádzky v cloudovom prostredí výhodou.
- Hlbšie znalosti aspoň jedného relačného, alebo dokumentového databázového prostredia.
- Skúsenosť s jazykom Yaml a prostredím Azure DevOps (alebo podobným) výhodou.
- Komunikácia s vlastníkmi produktov, vývojarmi, testermi a ostatnými členmi tímu.

Sme [:soft}férová nadnárodná spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V ERP sme trojka na trhu, v segmente HORECA jednotka.
Sme tu 30 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3899011  Dátum zverejnenia: 26.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac