HR Business partner/manager

Asseco Solutions, a.s.

Miesto práce
Bratislava
2 200 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy: od 2200 eur/mesačne . Dohodnutá mzda môže byť aj vyššia, v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného človeka, ktorý vie, čo táto úloha obnáša.

Čo by Vás malo baviť:
- Nastavovanie strategických a rozvojových plánov v oblasti personálneho riadenia
- Vedenie a rozvoj tímov
- Komunikácia a budovanie firemnej kultúry
- Hľadanie nových ciest náboru
- Riadenie personálnych projektov a procesov
- Tvorba a riadenie budgetu

#PracasNajnovsimiTechnologiami #SCRUM #Agile #MedzinarodneProjekty #UrcujemeTrendy #KodimeAbySmeRozvijaliNieibaMaintainovali #Vzdelavanie #Konferencie #Certifikaty #CudzieJazyky #Cestovanie(AkChces) #HomeOffice(KedPotrebujes) #FlexiDoba #DogFriendly#BabyFriendly #PozerameZapasy #ZijemeZdravo #Masaze #SponzorovaneTimoveStretnutia #BoloByTuVelaHashtagovPersonalistkytiIchVysypuVsetky
#KamaratskeProstredie #FerFirma #NuditSaNebudes
#MaliSmeCloudKedoNomEsteAniGoogleNevedel #Pod

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Čo očakávame:
- Radosť z práce
- Inovatívnu a proaktívnu osobnosť
- Samostatnosť, zodpovednosť a flexibilitu
- Úspešnú prax v odbore na obdobnej pozícii
- Plynulú AJ

Sme [:soft}férová nadnárodná spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V ERP sme trojka na trhu, v segmente HORECA jednotka.
Sme tu 30 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3834362  Dátum zverejnenia: 30.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac