Programátor JAVA alebo C#

Asseco Solutions, a.s.

Miesto práce
Práca z domu
1 500 - 3 000 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy: od 1500 eur brutto/mesačne + variabilná časť mzdy. Mzda môže byť dohodnutá aj vyššia, a to v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného, skúseného programátora v prostredí Java, JavaScript, HTML, .NET, ktorý sa nebojí výziev a má záujem stať sa členom mdzinárodného tímu. Od nového kolegu očakávame, že sa bude spolupodieľať na zdokonaľovaní našich produktov svojimi nápadmi a skúsenosťami. Určite sa u nás uplatní kolega, ktorý sa neuspokojí s vecami, tak ako sú, ale má chuť neustále napredovať.
Hlavnou náplňou práce je programovanie pre ERP systém Asseco APplus. Prevádzkový programátor je súčasťou tímu, ktorý implementuje a prispôsobuje ERP systém Asseco APplus podľa požiadaviek zákazníka. Spolupracuje s architektom riešenia pri návrhu programových úprav, ktoré následne realizuje a v spolupráci s konzultantmi sa spolupodieľa na nasadzovaní v informačnom systéme klienta.

Možnosť participovať na medzinárodnom projekte.

Budeš využívať hlavne technológie: Java, JavaScript, HTML, .NET (C#)
Okrem toho môžeš využiť tieto technológie: ASP.NET, Visual Studio, T-SQL, SQL Server, Windows Server, IIS

Popis SW: Medzinárodne používaný a oceňovaný ERP systém Asseco APplus má jednoduché a intuitívne ovládanie. Je dostupný v internetovom prehliadači. Pracuje ako tenký klient. ERP systém Asseco APplus je modulárny systém, ktorý pokrýva všetky aktuálne potreby stredných a väčších firiem rôzneho zamerania. ERP Systém Asseco APplus je otvorený rôznym integračným riešeniam. Asseco APplus má overené a štandardizované rozhranie prostredníctvom webových služieb pre lepšiu a jednoduchšiu integráciu.

Miesto výkonu práce: Bratislava alebo niektorá z pobočiek (Poprad, Banská Bystrica, Žilina), možnosť práce z domu podľa dohody

#PracasNajnovsimiTechnologiami #SCRUM #Agile #MedzinarodneProjekty #UrcujemeTrendy #KodimeAbySmeRozvijaliNieibaMaintainovali #Vzdelavanie #Konferencie #Certifikaty #CudzieJazyky #Cestovanie(AkChces) #HomeOffice(KedPotrebujes) #FlexiDoba #Skolka #BabyFriendly #PozerameZapasy #ZijemeZdravo #Masaze #SponzorovaneTimoveStretnutia #BoloByTuVelaHashtagovPersonalistkytiIchVysypuVsetky
#KamaratskeProstredie #FerFirma #NuditSaNebudes
#MaliSmeCloudKedoNomEsteAniGoogleNevedel #Pod

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

C# - Základy
Java - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
HTML - Pokročilý
ASP.NET - Základy
SQL - Základy

• Java
• JavaScript, HTML
• .NET (C#)
• ASP.NET, Visual Studio - výhodou
• T-SQL, základy SQL Server - výhodou
• Základy Windows Server, IIS – výhodou
• anglický alebo nemecký jazyk výhodou
• istá dávka samostatnosti a odvahy robiť veci
• zodpovednosť a spoľahlivosť
• obľuba tímovej práce

Sme [:soft}férová nadnárodná spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V ERP sme trojka na trhu, v segmente HORECA jednotka.
Sme tu 30 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3697024  Dátum zverejnenia: 24.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 3 000 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy: od 1500 eur brutto/mesačne + variabilná časť mzdy. Mzda môže byť dohodnutá aj vyššia, a to v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností.