Senior účtovník/ hlavný účtovník

Asseco Solutions, a.s.

Miesto práce
Bratislava
1 000 - 2 000 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy: od 1000 eur brutto/mesačne + variabilná časť mzdy. Mzda môže byť dohodnutá aj vyššia a to v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme senior účtovníka pre jednu zo spoločností skupiny Asseco, ktorý má skúsenosti s komplexným účtovníctvom a chce uplatniť svoje schopnosti a vedomosti v úspešnej nadnárodnej softvérovej spoločnosti. U nás budeš mať príležitosť rozvíjať svoje schopnosti, viesť účtovníctvo a kooperovať s ostatnými účtovnými oddeleniami v rámci skupiny.

Čo budeš u nás robiť?

• Viesť komplexné podvojné účtovníctvo spoločnosti;
• Zostavovať komplexnú účtovnú závierku spoločnosti;
• Spracovávať štatistické výkazy, NBS hlásenia a komunikovať s finančnými inštitúciami a audítormi;
• Pripravovať DPH priznania, kontrolné výkazy a súhrnné výkazy a hlásenia;
• Zabezpečovať včasnú úhradu všetkých daní, preddavkov a odvodov;
• Neustále sledovať zmeny v legislatíve a zapracovávať ich do procesov a postupov spoločnosti;
• Pripravovať finančné a nákladové analýzy;
• Participovať pri finančnom plánovaní.

Miesto výkonu práce: Bratislava

#PracasNajnovsimiTechnologiami #SCRUM #Agile #MedzinarodneProjekty #UrcujemeTrendy #KodimeAbySmeRozvijaliNieibaMaintainovali #Vzdelavanie #Konferencie #Certifikaty #CudzieJazyky #Cestovanie(AkChces) #HomeOffice(KedPotrebujes) #FlexiDoba #Skolka #BabyFriendly #PozerameZapasy #ZijemeZdravo #Masaze #SponzorovaneTimoveStretnutia #BoloByTuVelaHashtagovPersonalistkytiIchVysypuVsetky
#KamaratskeProstredie #FerFirma #NuditSaNebudes
#MaliSmeCloudKedoNomEsteAniGoogleNevedel #Pod

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

• Znalosť účtovného softvéru SPIN výhodou, nie podmienkou;
• Znalosť anglického jazyka na úrovni (B1- mierne pokročilý);
• Samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť;
• Ochota prijať zodpovednosť;
• Pozitívny prístup k práci.

Sme [:soft}férová nadnárodná spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V ERP sme trojka na trhu, v segmente HORECA jednotka.
Sme tu 30 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3694026  Dátum zverejnenia: 15.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 2 000 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy: od 1000 eur brutto/mesačne + variabilná časť mzdy. Mzda môže byť dohodnutá aj vyššia a to v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností.