Sales koordinátor – študent vysokej školy

Asseco Solutions, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Základná zložka mzdy: od 4 EUR brutto/hodina. Uvedená suma je minimálna mzda na túto pozíciu. Finálna mzda bude dohodnutá na základe konkrétnych skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho obchodného tímu šikovného študenta, ktorý by nám pomohol s administratívou a chce sa o obchode dozvedieť viac, prípadne má záujem stať sa samostatným obchodným manažérom po ukončení štúdia. U nás budeš mať možnosť skĺbiť kreativitu so zmyslom pre detail a dobrými organizačnými a komunikačnými zručnosťami. Radi u nás uvítame človeka, ktorý má rád informačné technológie a chce byť aktívnou súčasťou spoločnosti, ktorá na slovenskom trhu s informačnými systémami udáva trendy.

Náplň práce:
40% Podpora pri fakturácii prijatých objednávok a kontrola zadávaných objednávok v internom systéme;
30% Aktívna komunikácia s partnerskými spoločnosťami pri riešení nezrovnalostí v objednávkach;
15% Výpomoc pri organizácii partnerských akcií a eventov;
15% Iná administratívna výpomoc na obchodnom oddelení.

#PracasNajnovsimiTechnologiami #SCRUM #Agile #MedzinarodneProjekty #UrcujemeTrendy #KodimeAbySmeRozvijaliNieibaMaintainovali #Vzdelavanie #Konferencie #Certifikaty #CudzieJazyky #Cestovanie(AkChces) #HomeOffice(KedPotrebujes) #FlexiDoba #Skolka #BabyFriendly #PozerameZapasy #ZijemeZdravo #Masaze #SponzorovaneTimoveStretnutia #BoloByTuVelaHashtagovPersonalistkytiIchVysypuVsetky
#KamaratskeProstredie #FerFirma #NuditSaNebudes
#MaliSmeCloudKedoNomEsteAniGoogleNevedel #Pod

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Študent denného štúdia vysokej školy – ideálne ekonomického zamerania;
• možnosť pracovať aspoň 3 dni v týždni;
• dobré organizačné a komunikačné zručnosti;
• zmysel pre datail a zodpovedný prístup k práci;
• znalosť MS Office – Word, Powerpoint, Excel;
• vodičský preukaz sk. B.

Sme [:soft}férová nadnárodná spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V ERP sme trojka na trhu, v segmente HORECA jednotka.
Sme tu 30 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3613340  Dátum zverejnenia: 4.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná zložka mzdy: od 4 EUR brutto/hodina. Uvedená suma je minimálna mzda na túto pozíciu. Finálna mzda bude dohodnutá na základe konkrétnych skúseností kandidáta.