Tímlíder / manažér softvérového riešenia

Asseco Solutions, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Základná zložka mzdy: od 1500 eur brutto/mesačne + variabilná časť mzdy. Mzda môže byť dohodnutá aj vyššia, a to v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností. K pozícii ponúkame aj služobný automobil.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo budeš u nás robiť:
- vedenie realizačného tímu (konzultanti, vývojári)
- riadenie pridelených projektov (zmluvná dokumentácia, ekonomická stránka projektu, plánovanie kapacít)
- kompletná zodpovednosť za rozpočet a výsledky tímu a ich pravidelný reporting
- stanovovanie cieľov tímu a ich pravidelné vyhodnocovanie
- vedenie a rozvoj členov tímu
- spolupráca o ostatnými oddeleniami spoločnosti

#PracasNajnovsimiTechnologiami #SCRUM #Agile #MedzinarodneProjekty #UrcujemeTrendy #KodimeAbySmeRozvijaliNieibaMaintainovali #Vzdelavanie #Konferencie #Certifikaty #CudzieJazyky #Cestovanie(AkChces) #HomeOffice(KedPotrebujes) #FlexiDoba #Skolka #BabyFriendly #PozerameZapasy #ZijemeZdravo #Masaze #SponzorovaneTimoveStretnutia #BoloByTuVelaHashtagovPersonalistkytiIchVysypuVsetky
#KamaratskeProstredie #FerFirma #NuditSaNebudes
#MaliSmeCloudKedoNomEsteAniGoogleNevedel #Pod

Žiadosti s priloženým CV posielajte na adresu [email protected] s uvedením pozície, o ktorú sa uchádzate.
Všetkým záujemcom, ktorí pošlú svoje CV, ďakujeme. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú vybraní do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- skúsenosti s vedením a rozvojom prideleného tímu
- samostatnosť, schopnosť prevziať zodpovednosť a robiť rozhodnutia
- skúsenosti s projektovým riadením
- porozumenie ekonomickým a finančným ukazovateľom
- výborné komunikačné a vyjednávacie zručnosti
- skúsenosti alebo orientácia v oblasti informačných technológií sú vítané

Sme [:soft}férová nadnárodná spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V ERP sme trojka na trhu, v segmente HORECA jednotka.
Sme tu 30 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3599451  Dátum zverejnenia: 14.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná zložka mzdy: od 1500 eur brutto/mesačne + variabilná časť mzdy. Mzda môže byť dohodnutá aj vyššia, a to v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností. K pozícii ponúkame aj služobný automobil.