Junior konzultant informačných systémov - mzdy - študent 5. ročníka VŠ s možnosťou prejsť na trvalý pracovný pomer po ukončení štúdia

Asseco Solutions, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Mzdové podmienky (brutto)
od 4, 50 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme študenta 5. ročníka vysokej školy s ekonomickým zameraním, ktorý hľadá aktívnu prácu popri štúdiu. Budeš mať možnosť využiť a zdokonaliť svoje komunikačné zručnosti a uvítame aj tvoju kreativitu. Práca je vhodná pre niekoho, kto nechce "sedavé" zamestnanie, ale má rád zmeny a informačné technológie. Ponúkame ti možnosť stať sa aktívnou súčasťou spoločnosti, ktorá na slovenskom trhu s informačnými systémami udáva trendy a možnosť pokračovať v práci na trvalý pracovný pomer hneď po ukončení štúdia.

Náplň práce:
30% podpora kolegov pri poradenstve a konzultáciách poskytovaných klientom týkajúcich sa využitia ponúkaných riešení
30% podpora zákazníka počas rutinnej prevádzky
20% podpora kolegov pri implementácii systémov na základe požiadaviek zákazníka a riešenie problémov
20% podpora obchodných aktivít (príprava zmlúv a iné)

#PracasNajnovsimiTechnologiami #SCRUM #Agile #MedzinarodneProjekty #UrcujemeTrendy #KodimeAbySmeRozvijaliNieibaMaintainovali #Vzdelavanie #Konferencie #Certifikaty #CudzieJazyky #Cestovanie(AkChces) #HomeOffice(KedPotrebujes) #FlexiDoba #Skolka #BabyFriendly #PozerameZapasy #ZijemeZdravo #Masaze #SponzorovaneTimoveStretnutia #BoloByTuVelaHashtagovPersonalistkytiIchVysypuVsetky
#KamaratskeProstredie #FerFirma #NuditSaNebudes
#MaliSmeCloudKedoNomEsteAniGoogleNevedel #Pod

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• študent denného štúdia vysokej školy s ekonomickým zameraním s možnosťou pracovať 20 hodín týždenne
• základná orientácia v mzdovej legislatíve je výhodou
• Znalosť MS Office
• VP skup. B

Sme [:soft}férová nadnárodná spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V ERP sme trojka na trhu, v segmente HORECA jednotka.
Sme tu 30 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3596192  Dátum zverejnenia: 11.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 4, 50 EUR/hodina