Konzultant Informačných systémov - Ekonomika (Žilina)

Asseco Solutions, a.s.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy: od 770 eur brutto/mesačne + 330 EUR variabilná časť mzdy. Mzda môže byť dohodnutá aj vyššia, a to v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu, ktorý má skúsenosti z oblasti ekonomiky, má rád aktívnu prácu a chce sa posunúť ďalej. Ponúkame zaujímavú a rôznorodú prácu, kde môžeš naplno uplatniť svoju kreativitu. Ak už nechceš "sedavú" prácu, máš dobré komunikačné zručnosti a zaujímaš sa o informačné technológie, neváhaj a kontaktuj nás :). Vytvárame ERP systémy zamerané na spracovanie veľkého množstva dát a riadenie stredne veľkých a veľkých firiem a na slovenskom trhu s informačnými systémami udávame trendy.

Čo budeš u nás robiť?

40% Poskytovať poradenstvo klientom týkajúce sa využitia ponúkaných riešení;
20% implementovať naše systémy na základe požiadavok klienta;
20% podporovať zákazníka počas bežnej prevádzky;
10% zúčastňovať sa na obchodných aktivitách a spolupracovať na tvorbe cenových ponúk a príprave zmlúv;
10% školiť užívateľov na efektívne využívanie nášho softvéru.

#PracasNajnovsimiTechnologiami #SCRUM #Agile #MedzinarodneProjekty #UrcujemeTrendy #KodimeAbySmeRozvijaliNieibaMaintainovali #Vzdelavanie #Konferencie #Certifikaty #CudzieJazyky #Cestovanie(AkChces) #HomeOffice(KedPotrebujes) #FlexiDoba #Skolka #BabyFriendly #PozerameZapasy #ZijemeZdravo #Masaze #SponzorovaneTimoveStretnutia #BoloByTuVelaHashtagovPersonalistkytiIchVysypuVsetky
#KamaratskeProstredie #FerFirma #NuditSaNebudes
#MaliSmeCloudKedoNomEsteAniGoogleNevedel #Pod

Žiadosti s priloženým CV posielajte na adresu [email protected] s uvedením pozície, o ktorú sa uchádzate.
Všetkým záujemcom, ktorí pošlú svoje CV, ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, všeobecné

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme [:soft}férová nadnárodná spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V ERP sme trojka na trhu, v segmente HORECA jednotka.
Sme tu 30 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3447319  Dátum zverejnenia: 12.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná zložka mzdy: od 770 eur brutto/mesačne + 330 EUR variabilná časť mzdy. Mzda môže byť dohodnutá aj vyššia, a to v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností.