Financial Controller

Asseco Solutions, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Základná zložka mzdy: od 1 200 eur brutto/mesačne + variabilná časť mzdy. Mzda môže byť dohodnutá aj vyššia, a to v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa reporting a máš Excel v malíčku ? Máš rád/a prácu s dátami, priateľský vzťah k IT a analytické myslenie je tvoja doména ? Tak neváhaj a pošli k nám životopis ešte dnes.
Staneš sa súčasťou skvelého tímu na finančnom oddelení, kde môžeš pokojne uplatniť svoje schopnosti a vedomosti, hľadať kde sa stali chyby, sledovať ukazovatele spoločnosti, no zároveň sa priučíš novým zručnostiam od skúsenejších kolegov v medzinárodnej spoločnosti.

Čo budeš u nás robiť?

30% Spracovanie mesačných, kvartálnych a ročných reportov

30% Príprava a spracovanie forecastov a budgetov na mesačnej, kvartálnej a ročnej báze

20% Sledovanie finančných ukazovateľov spoločnosti, jej útvarov a projektov - identifikácia odchýliek od rozpočtu a ich interpretácia

10% Sledovanie P&L, súvahy, cash flow

10% Príprava ad hoc reportov a analýz

#PracasNajnovsimiTechnologiami #SCRUM #Agile #MedzinarodneProjekty #UrcujemeTrendy #KodimeAbySmeRozvijaliNieibaMaintainovali #Vzdelavanie #Konferencie #Certifikaty #CudzieJazyky #Cestovanie(AkChces) #HomeOffice(KedPotrebujes) #FlexiDoba #Skolka #BabyFriendly #PozerameZapasy #ZijemeZdravo #Masaze #SponzorovaneTimoveStretnutia #BoloByTuVelaHashtagovPersonalistkytiIchVysypuVsetky
#KamaratskeProstredie #FerFirma #NuditSaNebudes
#MaliSmeCloudKedoNomEsteAniGoogleNevedel #Pod

Žiadosti s priloženým CV posielajte na adresu [email protected] s uvedením pozície, o ktorú sa uchádzate.
Všetkým záujemcom, ktorí pošlú svoje CV, ďakujeme. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú vybraní do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

• znalosť MS Excelu na pokročilej úrovni
• praktické znalosti účtovníctva, daní
• skúsenosti z finančného reportingu strednej alebo väčšej spoločnosti
• oblasť IT služieb vítaná
• dobré analytické a logické myslenie
• znalosť anglického jazyka minimálne B1
• rozvinuté komunikačné zručnosti
• samostatnosť a zodpovedný prístup k práci
• proaktivita a chuť pomôcť aj kolegom keď je treba :)

Sme [:soft}férová nadnárodná spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V ERP sme trojka na trhu, v segmente HORECA jednotka.
Sme tu 30 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3358844  Dátum zverejnenia: 23.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná zložka mzdy: od 1 200 eur brutto/mesačne + variabilná časť mzdy. Mzda môže byť dohodnutá aj vyššia, a to v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností.