Software Development Life Cycle Expert

Asseco Central Europe, a. s.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiacod 3000€btt

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za definovanie, údržbu a zavedenie jednotných procesov a postupov v celom životnom cykle SW vývoja na projektoch spoločnosti
  • Zodpovednosť za posúdenie a výber nástrojov a platforiem pre podporu celého životného cyklu SW vývoja v spoločnosti, koordinácia ich nasadenia a používania na projektoch.
  • Aktívne podieľanie sa na vybraných činnostiach projektov formou odbornej konzultácie v oblastiach celého životného cyklu SW vývoja
  • Zodpovednosť za evidenciu odborných znalostí a zručností Architektov SW riešení a SW vývojárov, spolupodieľanie sa na nastavení ich individuálneho rozvoja
  • Zodpovednosť za vedenie Kompetenčného Centra SW vývoja, Odborného fóra architektúry a technológií, a za zdieľanie odborného know-how v rámci spoločnosti
  • Zodpovednosť za sledovanie trendov v oblasti SW architektúry, vývoja a technológií a ich aplikácia do projektov spoločnosti

  • vzdelávanie prostredníctvom internej akadémie a externých školení
  • dni voľna pri špeciálnych príležitostiach nad rámec zákona
  • home office
  • príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia a iné zaujímavé benefity

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské

Vzdelanie v odbore

VŠ vzdelanie technického smeru

Počet rokov praxe

5

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Znalosť AJ
  • Minimálne 5 rokov odbornej praxe v oblasti SW vývoja, architektúry SW riešení, resp. vývojových SW platforiem
  • Znalosť metodických postupov v oblasti celého životného cyklu SW vývoja
  • Znalosť nástrojov používaných v celom životnom cykle SW Vývoja (VCS, CI/CD tools)
  • Znalosti v oblastiach Big Data, AI, Kontajnerizácie, DevSecOps sú veľkou výhodou
  • Praktické skúsenosti s vývojovou platformou MS .NET alebo JAVA
  • Veľká miera samostatnosti
  • Výborné komunikačné a organizačné schopnosti

Asseco Central Europe (Asseco CE) je jedným z najsilnejších softvérových domov v strednej a východnej Európe. Patrí medzi najvýznamnejších poskytovateľov komplexných riešení a služieb v oblasti informačných technológií „šitých na mieru“. Realizuje rôzne projekty pre komerčnú sféru, ako aj pre štátnu správu a samosprávu. Pracuje v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, verejného sektora a iných. Asseco CE je súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco Group, ktorá v súčasnosti pôsobí v 54 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Irecká
E-mail: poslať životopis