Analytik (Electronic Channels)

Asseco Central Europe, a. s.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
2 200 EUR/mesiacod 2200 eur brutto v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme IT analytika pre oblasti elektronického bankovníctva, elektronických platobných kanálov a elektronickej komunikácie voči klientom.

Ide o rozsiahle, dlhodobé a stabilné projekty, účelom ktorých je zapracovanie nových požiadaviek, funkčností a implementácia riešení pre existujúcich a nových zákazníkov.

Vašou úlohou bude:

  • Konzultácia so zákazníkom za účelom získavania business požiadaviek a spracovanie dopadovej analýzy.
  • Analýza požiadaviek, ich dokumentovanie a vytváranie funkčných špecifikácií.
  • Popis a definovanie parametrov vstupného a výstupného rozhrania.
  • Prezentácia a obhajoba riešenia voči zákazníkovi.
  • Komunikácia s vývojovým tímom pri realizácii. riešenia na základe funkčnej špecifikácie.
  • Podpora pri vývoji, testovaní riešenia a jeho nasadení do produkcie.
  • Zodpovednosť za IT analýzu.
  • Zodpovednosť za funkčnosť dodaných riešení, kontrola akceptačných kritérií.
  • Sledovanie trendov, vzdelávanie sa vo zverenej oblasti.

  • vzdelávanie prostredníctvom internej akadémie a externých školení
  • dni voľna pri špeciálnych príležitostiach nad rámec zákona
  • home office do výšky 50% pracovného času
  • príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia

Informácie o výberovom konaní

Oceníme, ak sa nájdete aj v bodoch nižšie:

  • Analytické myslenie so zameraním na detaily.
  • Komunikačné a prezentačne zručnosti.
  • Proaktívny a zodpovedný prístup k práci.
  • Samostatnosť, zodpovednosť a ochota učiť sa.
  • Schopnosť prichádzať s návrhmi a logicky argumentovať.
  • Skúsenosti s tvorbou funkčných špecifikácii a návrhom riešenia.
  • Schopnosť navrhnúť dátový model a popísať biznis funkcionality a procesy požadovaného riešenia.
  • Skúsenosti s tvorbou testovacích scenárov.
  • Všeobecný prehľad v oblasti bankovníctva (bankových procesov) a financií.
  • Orientácia v oblasti elektronického bankovníctva, elektronických platobných kanálov.
  • Schopnosť zaškoliť sa a prebrať vybranú doménovú oblasť.
  • Výhodou je orientácia v oblasti elektronickej komunikácie (SMS, email, PUSH notifikácie).
  • Výhodou je znalosť modelovania pomocou UML.
  • Výhodou je IT/programátorský background: PL/SQL, Java príp. iné.
  • Výhodou je znalosť jazyka SQL.
  • Výhodou je technologický background: základná znalosť operačných systémov, DB Oracle.
  • Výhodou je orientácia v oblasti SOAP, REST webservices.
  • Výhodou je skúsenosť s AGILE metodikou vývoja SW.
  • Angličtina na úrovni minimálne A2.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

3

Asseco Central Europe (Asseco CE) je jedným z najsilnejších softvérových domov v strednej a východnej Európe. Patrí medzi najvýznamnejších poskytovateľov komplexných riešení a služieb v oblasti informačných technológií „šitých na mieru“. Realizuje rôzne projekty pre komerčnú sféru, ako aj pre štátnu správu a samosprávu. Pracuje v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, verejného sektora a iných. Asseco CE je súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco Group, ktorá v súčasnosti pôsobí v 54 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Irecká
E-mail: poslať životopis