Analytik (Electronic Channels)

Asseco Central Europe, a. s.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
2 200 EUR/mesiacod 2200 eur brutto v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme IT analytika pre oblasti elektronického bankovníctva, elektronických platobných kanálov a elektronickej komunikácie voči klientom.

Ide o rozsiahle, dlhodobé a stabilné projekty, účelom ktorých je zapracovanie nových požiadaviek, funkčností a implementácia riešení pre existujúcich a nových zákazníkov.

Vašou úlohou bude:

  • Konzultácia so zákazníkom za účelom získavania business požiadaviek a spracovanie dopadovej analýzy.
  • Analýza požiadaviek, ich dokumentovanie a vytváranie funkčných špecifikácií.
  • Popis a definovanie parametrov vstupného a výstupného rozhrania.
  • Prezentácia a obhajoba riešenia voči zákazníkovi.
  • Komunikácia s vývojovým tímom pri realizácii. riešenia na základe funkčnej špecifikácie.
  • Podpora pri vývoji, testovaní riešenia a jeho nasadení do produkcie.
  • Zodpovednosť za IT analýzu.
  • Zodpovednosť za funkčnosť dodaných riešení, kontrola akceptačných kritérií.
  • Sledovanie trendov, vzdelávanie sa vo zverenej oblasti.

  • vzdelávanie prostredníctvom internej akadémie a externých školení
  • dni voľna pri špeciálnych príležitostiach nad rámec zákona
  • home office do výšky 50% pracovného času
  • príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia

Informácie o výberovom konaní

Oceníme, ak sa nájdete aj v bodoch nižšie:

  • Analytické myslenie so zameraním na detaily.
  • Komunikačné a prezentačne zručnosti.
  • Proaktívny a zodpovedný prístup k práci.
  • Samostatnosť, zodpovednosť a ochota učiť sa.
  • Schopnosť prichádzať s návrhmi a logicky argumentovať.
  • Skúsenosti s tvorbou funkčných špecifikácii a návrhom riešenia.
  • Schopnosť navrhnúť dátový model a popísať biznis funkcionality a procesy požadovaného riešenia.
  • Skúsenosti s tvorbou testovacích scenárov.
  • Všeobecný prehľad v oblasti bankovníctva (bankových procesov) a financií.
  • Orientácia v oblasti elektronického bankovníctva, elektronických platobných kanálov.
  • Schopnosť zaškoliť sa a prebrať vybranú doménovú oblasť.
  • Výhodou je orientácia v oblasti elektronickej komunikácie (SMS, email, PUSH notifikácie).
  • Výhodou je znalosť modelovania pomocou UML.
  • Výhodou je IT/programátorský background: PL/SQL, Java príp. iné.
  • Výhodou je znalosť jazyka SQL.
  • Výhodou je technologický background: základná znalosť operačných systémov, DB Oracle.
  • Výhodou je orientácia v oblasti SOAP, REST webservices.
  • Výhodou je skúsenosť s AGILE metodikou vývoja SW.
  • Angličtina na úrovni minimálne A2.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

3

Asseco Central Europe patrí medzi najsilnejšie softvérové domy v strednej a východnej Európe. Pôsobí na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku, Taliansku, Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku a Poľsku. Spoločnosť realizuje náročné projekty pre sektor zdravotníctva, bankovníctva, priemysel a utility, poisťovníctva a verejnú správu, ktoré sú postavené na viac ako 30 ročných skúsenostiach s rozsiahlymi projektmi softvérových riešení na mieru.

Skupina Asseco CE zahŕňa aj ďalšie spoločnosti so zameraním na IT. Asseco CE kladie silný dôraz na podporu strategických cieľov svojich klientov. Spoločnosť je súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco (Asseco Group), ktorá pôsobí v približne 60 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 33 000 ľudí.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Irecká
E-mail: poslať životopis