IT Analytik pre oblasť verejného zdravotníctva

Asseco Central Europe, a. s.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
1 800 EUR/mesiacod 1800 eur brutto v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme IT analytika, ktorý by sa pripojil k nám, podporoval rozvoj a prevádzku informačného systému zameraného na revízne činnosti pre zákazníka z oblasti verejného zdravotníctva.

Máš skúsenosti s prácou, ktorá súvisí s procesmi zdravotnej poisťovne alebo je pre teba táto oblasť atraktívna? Si technologický nadšenec a zaujímajú ťa informačné systémy postavené na moderných technológiách? Ozvi sa nám, nech spoznáš, čo ponúkame. Ako analytik budeš primárne zodpovedný za návrh a podporu implementácie rozvojových alebo zmenových požiadaviek IS.

• zber, špecifikácia a analýza požiadaviek zákazníka

• aktívna komunikácia so zákazníkom

• prezentácia a obhajoba riešenia

• komunikácia s vývojovým tímom

• zodpovednosť za dodržiavanie analytickej metodiky

• zodpovednosť za IT analýzu

• zodpovednosť za funkčnosť dodaných riešení

• zodpovednosť za formálnu a obsahovú kvalitu výstupov pre zákazníka (analýza, dokumentácia, prezentácie, zápisy, atď.)

• sledovanie trendov, neustále vzdelávanie sa vo zverenej oblasti

• spolupráca na tvorbe testovacích scenárov aj samotnom testovaní

  • variabilná zložka odmeňovania v podobe kvartálnych bonusov
  • vzdelávanie prostredníctvom internej akadémie a externých školení
  • dni voľna pri špeciálnych príležitostiach nad rámec zákona
  • home office do výšky 30% pracovného času
  • príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

3

• biznisová a doménová znalosť veľkou výhodou (verejné zdravotníctvo, zdravotná poisťovňa, DRG),

• analytické a logické myslenie

• skúsenosti s tvorbou analýz

• skúsenosti s vývojom IS s vysokou dostupnosťou vítaná

• skúsenosti s používaním analytických nástrojov (CASE nástroje)

• výhodou znalosť produktu Enterprise Architect Sparx

• výhodou znalosť objektovo orientovaných metód návrhu - UML

Asseco Central Europe (Asseco CE) je jedným z najsilnejších softvérových domov v strednej a východnej Európe. Patrí medzi najvýznamnejších poskytovateľov komplexných riešení a služieb v oblasti informačných technológií „šitých na mieru“. Realizuje rôzne projekty pre komerčnú sféru, ako aj pre štátnu správu a samosprávu. Pracuje v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, verejného sektora a iných. Asseco CE je súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco Group, ktorá v súčasnosti pôsobí v 54 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Irecká
E-mail: poslať životopis