Portal Frontend developer

Asseco Central Europe, a. s.

Miesto práce
Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
1 800 EUR/mesiacod 1800€ (výška mzdy závisí od seniority a skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného a talentovaného frontend developera, ktorý je nadšený pre prácu. Ako Frontend developer budete pracovať v teame zaujatom novými technológiami a modernými metodológiami. Hľadáme kandidátov z predchádzajúcimi skúsenosťami v oblasti HTML, CSS, JavaScript a moderných frontendových frameworkov ako je React alebo NodeJS. Pokiaľ ste ambiciózny a mate vášeň pre tvorbu kvalitného kódu a uživateľsky prívetivého designu, tak nám pošlite svoj životopis a pokojne pripojte niekoľko ukážok svojich prác. Túto pozíciu ponúkame s možnosťou rozvoja Vašich technických schopností v priateľskom a inovatívnom prostredí.

Hlavnou náplňou práce bude:

  • Návrh, design, prípadne konfigurácia portálu verejnej správy
  • Priebežne dokumentovať vytváraný kód a dodržiavať interné pokyny, pravidlá a metodiky dostupné pre platformu
  • Implementovať funkcionality alebo celé moduly aplikácií podľa popisov a zadaní v súlade s detailnou funkčnou špecifikáciou
  • Realizovať iné súvisiace úlohy podľa dohody s nadriadeným

  • možnosti vzdelávania a osobného rastu,
  • kultúrny program (kultúrne a spoločenské podujatia),
  • športové aktivity,
  • doplnkové dôchodkové pripoistenie,
  • HO, Sick- days

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-          HTML, CSS, Javascript, React JS, Node JS, FreeMarker

-          Docker, Git

-          Bonus LifeRay

-          Nehľadáme iba človeka, s technickými znalosťami, hľadáme človeka, ktorý zapadne do nášho teamu, bude pracovitý a priateľský.

Asseco Central Europe (Asseco CE) je jedným z najsilnejších softvérových domov v strednej a východnej Európe. Patrí medzi najvýznamnejších poskytovateľov komplexných riešení a služieb v oblasti informačných technológií „šitých na mieru“. Realizuje rôzne projekty pre komerčnú sféru, ako aj pre štátnu správu a samosprávu. Pracuje v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, verejného sektora a iných. Asseco CE je súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco Group, ktorá v súčasnosti pôsobí v 54 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Natália Hladká
E-mail: poslať životopis