IT Analyst Bootcamp

Asseco Central Europe, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.03.2023
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.5€/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si študentom vysokej školy v končiacom ročníku, nasledujúce riadky sú práve pre Teba.

 Rád riešiš náročné úlohy a hľadáš optimálne riešenie?

Zaujíma ťa ako veci fungujú a chceš ich pochopiť?

Vieš si vyhľadať informácie a vyhodnotiť ich?

 Ak si odpovedal 3x ÁNO, čítaj ďalej.

Otvárame intenzívny troj-mesačný rozvojový program v oblasti IT Analýz pre skupinu 6 šikovných ľudí. Všetko potrebné ti vysvetlíme a počas program silne podporíme. Učiť sa budeš, s pomocou skúseného kolegu, na vlastnom zadaní z praxe. Po úspešnom obhájení projektu sa stávaš súčasťou nášho tímu.

Ako bude bootcamp vyzerať?

Úvodné predstavenie oblasti

Školenie na analytické nástroje (UML, Enterprise Architect)

Praktický tréning UML a EA

Vedenie skúseným mentorom

Práca na reálnom zadaní

Organizácia bootcampu:

Trvanie: marec – máj 2023 (možnosť dlhodobej spolupráce)

Rozsah: 20h/týždeň

Prvé 3 týždne sú spoločné pre celú skupinu, následne si nastavíš individuálny harmonogram

Mzda: 5€/h

Čo robí IT Analytik?

  • Komunikuje so zadávateľmi požiadaviek a zadaní na riešenie
  • Analyzuje potreby a požiadavky klienta a navrhuje vhodné riešenia
  • Komunikuje s vývojovým tímom počas implementácie a testovania
  • Konfiguruje a prispôsobuje parametre nasadených produktov
  • Vytvára analytickú dokumentáciu a výstupy z Enterprise Architect nástroja
  • Vytvára objektovo orientované návrhy v UML
  • Prezentuje a obhajuje navrhnuté riešenia

  • Prácu vo firme, kde na spokojnosti zamestnancov záleží!
  • Slušný fixný plat s variabilnými odmenami v podobe kvartálnych bonusov (TPP)
  • Možnosť realizovať sa v oblasti, ktorá Ti je blízka a ktorú si zvolíš.
  • Možnosť sa ďalej vzdelávať prostredníctvom našej internej akadémie, externých školení a jazykových kurzov.
  • Kancelária alebo Home office? U nás máš oboje pol na pol.
  • Myslíme aj na budúcnosť a prispejeme Ti do dôchodkového sporenia.
  • Priateľský kolektív, ktorý pravidelne utužujeme na teambuildingových stretnutiach.
  • Dni voľna navyše pri špeciálnych príležitostiach.
  • Podporujeme zdravie našich zamestnancov v podobe športových aktivít (TJ Asseco).
  • Kuchynky pravidelne zásobujeme čerstvým ovocím.
  • Naša planéta nám nie je cudzia! Možnosť zapojenia sa do dobrovoľníckych aktivít v oblasti životného prostredia.

Informácie o výberovom konaní

Oceníme pokiaľ:

  • Rád pracuješ v tíme a zvládaš aj samostatnú prácu
  • Máš konštruktívny prístup pri riešení problémov
  • Chceš na sebe pracovať a učiť sa
  • Chceš preniknúť do sveta IT
  • Máš analytické myslenie

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Asseco Central Europe (Asseco CE) je jedným z najsilnejších softvérových domov v strednej a východnej Európe. Patrí medzi najvýznamnejších poskytovateľov komplexných riešení a služieb v oblasti informačných technológií „šitých na mieru“. Realizuje rôzne projekty pre komerčnú sféru, ako aj pre štátnu správu a samosprávu. Pracuje v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, verejného sektora a iných. Asseco CE je súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco Group, ktorá v súčasnosti pôsobí v 54 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Natália Hladká
E-mail: poslať životopis
ID: 4504458  Dátum zverejnenia: 19.1.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.