Procesný analytik

Asseco Central Europe, a. s.

Bratislavský kraj, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
2 500 EUR/mesiacod 2500 eur brutto v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu Omnichannel Banking Divsion, ktorá pracuje na projekte pre poprednú slovenskú banku hľadáme nového kolegu, ktorý bude primárne zodpovedný za analýzu požiadaviek zákazníka na riadené procesy obsluhy klienta. Bude expertom na procesné modelovanie v Asseco Omnichannel Paltform.

Budete zodpovedný za:

  • komunikáciu s klientom za účelom získavania business požiadaviek
  • analýzu požiadaviek a ich dokumentovanie a vytváranie špecikikácií
  • návrh a implementáciu business procesov v BPMN modeleri Asseco Omnichannel Platform
  • komunikácia s core tímom dodávateľa platformy

  • variabilná zložka odmeňovania v podobe kvartálnych bonusov
  • možnosti vzdelávania - Asseco Akadémia, kurzy Anglického jazyka, školenia a certifikácie
  • športové aktivity - TJ Asseco
  • doplnkové dôchodkové pripoistenie,
  • home-office do výšky 50%
  • sick-days
  • maličkosti, ktoré potešia: deň voľna pri významných životných udalostiach – 1. deň prváčika v škole, buddy pri nástupe, ktorý Vám pomôže s adaptáciou, pitný režim a čerstvé ovocie na pracovisku a ďalšie

Informácie o výberovom konaní

 Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • analytické myslenie, komunikačné zručnosti
  • znalosť BPMN na analytickej aj implementačnej úrovni minimálne 1 rok
  • skúsenosť s BPMN nástrojom Activity, Camunda alebo iným je veľkou výhodou
  • schopnosť v BPMN nástroji vytvárať biznis model, modelovať obrazovky pre user task, mapovať volania služieb
  • výhodou je IT/programátorský background
  • angličtina na úrovni minimálne B2

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

3

Asseco Central Europe (Asseco CE) je jedným z najsilnejších softvérových domov v strednej a východnej Európe. Patrí medzi najvýznamnejších poskytovateľov komplexných riešení a služieb v oblasti informačných technológií „šitých na mieru“. Realizuje rôzne projekty pre komerčnú sféru, ako aj pre štátnu správu a samosprávu. Pracuje v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, verejného sektora a iných. Asseco CE je súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco Group, ktorá v súčasnosti pôsobí v 54 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Natália Hladká
E-mail: poslať životopis