IT analytik (študent)

Asseco Central Europe, a. s.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.od 5eur/hod v závisosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Premýšľaš, za akými projektami Asseco CE stojí a čím sa líši od ostatných softvérových domov?

Tak napríklad sme vo vnútri silný a stabilný tím s chuťou pracovať na kvalitných projektoch pre dôležitých zákazníkov a samozrejme pijeme aj veľa kávy.

Ak si Junior, čaká ťa u nás veľa analytikov, od ktorých sa budeš učiť a posúvať ďalej. V neposlednom rade si môžeš vybrať oblasť (divíziu), ktorá ti bude blízka.

Za čím stojíme?

Bankovníctvo:

Sme dodávateľom core systému pre 365.bank, pre všetky stavebné sporiteľne v ČR. omnichannel pre J&T a tiež stojíme za backendom internetbankingu SLSP.

Zdravotníctvo:

Sme dodávateľom produkčného systému pre VšZP, Union vrátane portálovej časti a aplikácií. Vyvíjame nemocničné informačné systémy. Sme integrátorom za dodávku konzorcia eRecept a ePN a spravujeme radiačné systémy SR.

Verejná správa:

Sme dodávateľom informačného systému pre Najvyšší kontrolný úrad, rôzne ministerstvá a zastrešovali sme migráciu do vládneho cloudu,

Poisťovníctvo:

Pôsobíme na trhu komerčného poistenia (životného/neživotného) Rakúska a Švajčiarska. Vyvíjame a nasadzujeme core systémy pre poisťovne, napr. Youplus.

Infraštruktúra:

Sme vlastníkom a dodávateľom služby cloud na kľúč.

A čo môžeš očakávať?

  • Prácu vo firme, kde na spokojnosti zamestnancov záleží!
  • Slušný fixný plat s variabilnými odmenami v podobe kvartálnych bonusov.
  • Možnosť realizovať sa v oblasti, ktorá Ti je blízka a ktorú si zvolíš.
  • Možnosť sa ďalej vzdelávať prostredníctvom našej internej akadémie, externých školení a jazykových kurzov.
  • Kancelária alebo Home office? U nás máš oboje pol na pol.
  • Myslíme aj na budúcnosť a prispejeme Ti do dôchodkového sporenia.
  • Priateľský kolektív, ktorý pravidelne utužujeme na teambuildingových stretnutiach.
  • Dni voľna navyše pri špeciálnych príležitostiach.
  • Podporujeme zdravie našich zamestnancov v podobe športových aktivít (TJ Asseco).
  • Kuchynky pravidelne zásobujeme čerstvým ovocím.
  • Naša planéta nám nie je cudzia! Možnosť zapojenia sa do dobrovoľníckych aktivít v oblasti životného prostredia.

Informácie o výberovom konaní

Zaujalo Ťa to? Oceníme pokiaľ:

  • máš VŠ vzdelanie,
  • IT svet Ti nie je cudzí alebo si motivovaný/á sa v IT oblasti vzdelávať a pracovať na zaujímavých projektoch pre významných klientov z komerčného i verejného sektora,
  • máš základy SQL a o Enterprise Architect si už tiež počul/a,
  • máš mierne pokročilú znalosť v UML,
  • si schopný/á samostatne pracovať, ale nebojíš sa povedať si o radu seniornejšiemu kolegovi,
  • máš zodpovedný prístup k práci.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Asseco Central Europe (Asseco CE) je jedným z najsilnejších softvérových domov v strednej a východnej Európe. Patrí medzi najvýznamnejších poskytovateľov komplexných riešení a služieb v oblasti informačných technológií „šitých na mieru“. Realizuje rôzne projekty pre komerčnú sféru, ako aj pre štátnu správu a samosprávu. Pracuje v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, verejného sektora a iných. Asseco CE je súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco Group, ktorá v súčasnosti pôsobí v 54 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Natália Hladká
E-mail: poslať životopis
ID: 4494622  Dátum zverejnenia: 4.1.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.