IT analytik (študent)

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Typ
na dohodu (brigády)
Mzda (eur brutto)
5 EUR/hod.od 5eur/hod v závisosti od skúseností
* brutto/mesačne, reálna mzda podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Premýšľaš, za akými projektami Asseco CE stojí a čím sa líši od ostatných softvérových domov?

Tak napríklad sme vo vnútri silný a stabilný tím s chuťou pracovať na kvalitných projektoch pre dôležitých zákazníkov a samozrejme pijeme aj veľa kávy.

Ak si Junior, čaká ťa u nás veľa analytikov, od ktorých sa budeš učiť a posúvať ďalej. V neposlednom rade si môžeš vybrať oblasť (divíziu), ktorá ti bude blízka.

Za čím stojíme?

Bankovníctvo:

Sme dodávateľom core systému pre 365.bank, pre všetky stavebné sporiteľne v ČR. omnichannel pre J&T a tiež stojíme za backendom internetbankingu SLSP.

Zdravotníctvo:

Sme dodávateľom produkčného systému pre VšZP, Union vrátane portálovej časti a aplikácií. Vyvíjame nemocničné informačné systémy. Sme integrátorom za dodávku konzorcia eRecept a ePN a spravujeme radiačné systémy SR.

Verejná správa:

Sme dodávateľom informačného systému pre Najvyšší kontrolný úrad, rôzne ministerstvá a zastrešovali sme migráciu do vládneho cloudu,

Poisťovníctvo:

Pôsobíme na trhu komerčného poistenia (životného/neživotného) Rakúska a Švajčiarska. Vyvíjame a nasadzujeme core systémy pre poisťovne, napr. Youplus.

Infraštruktúra:

Sme vlastníkom a dodávateľom služby cloud na kľúč.

A čo môžeš očakávať?

  • Prácu vo firme, kde na spokojnosti zamestnancov záleží!
  • Slušný fixný plat s variabilnými odmenami v podobe kvartálnych bonusov.
  • Možnosť realizovať sa v oblasti, ktorá Ti je blízka a ktorú si zvolíš.
  • Možnosť sa ďalej vzdelávať prostredníctvom našej internej akadémie, externých školení a jazykových kurzov.
  • Kancelária alebo Home office? U nás máš oboje pol na pol.
  • Myslíme aj na budúcnosť a prispejeme Ti do dôchodkového sporenia.
  • Priateľský kolektív, ktorý pravidelne utužujeme na teambuildingových stretnutiach.
  • Dni voľna navyše pri špeciálnych príležitostiach.
  • Podporujeme zdravie našich zamestnancov v podobe športových aktivít (TJ Asseco).
  • Kuchynky pravidelne zásobujeme čerstvým ovocím.
  • Naša planéta nám nie je cudzia! Možnosť zapojenia sa do dobrovoľníckych aktivít v oblasti životného prostredia.

Informácie o výberovom konaní

Zaujalo Ťa to? Oceníme pokiaľ:

  • máš VŠ vzdelanie,
  • IT svet Ti nie je cudzí alebo si motivovaný/á sa v IT oblasti vzdelávať a pracovať na zaujímavých projektoch pre významných klientov z komerčného i verejného sektora,
  • máš základy SQL a o Enterprise Architect si už tiež počul/a,
  • máš mierne pokročilú znalosť v UML,
  • si schopný/á samostatne pracovať, ale nebojíš sa povedať si o radu seniornejšiemu kolegovi,
  • máš zodpovedný prístup k práci.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

DISCLAIMER

Asseco CE podporuje inakosť a diverzitu. Naša firemná kultúra je otvorená všetkým bez ohľadu na ich vek, národnosť, pohlavie alebo zdravotné znevýhodnenie. Svojich zamestnancov si starostlivo vyberáme na základe ich zručností, praxe, znalostí a osobnostných predpokladov. Zamestnávame kolegov so zdravotným hendikepom, tiež nakupujeme výrobky cez chránené dielne, vďaka čomu môžeme prostriedky, ktoré by sme inak museli odvádzať do odvodového systému vracať medzi tých, ktorí si to najviac zaslúžia.

Asseco Central Europe (Asseco CE) je jedným z najsilnejších softvérových domov v strednej a východnej Európe. Patrí medzi najvýznamnejších poskytovateľov komplexných riešení a služieb v oblasti informačných technológií „šitých na mieru“. Realizuje rôzne projekty pre komerčnú sféru, ako aj pre štátnu správu a samosprávu. Pracuje v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, verejného sektora a iných. Asseco CE je súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco Group, ktorá v súčasnosti pôsobí v 54 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 4494622  Dátum zverejnenia: 4.1.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.